Datuve :: Creative piedāvās kabatas formāta videokameru ikdienas mirkļu iemūžināšanai

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 241

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 241

Datuve.lv video
Top.LV

Creative piedāvās kabatas formāta videokameru ikdienas mirkļu iemūžināšanai

Ievietoja: AigarsIevins @ 2008.05.19 18:40  

Par spīti tam, ka teju katrā mobilajā telefonā atrodama foto un video kamera, dažādu alternatīvu ražošanas bizness joprojām zeļ. Creative prezentējuši savu kabatas videokameru Vado, kas ļauj uzfilmēto materiālu ne tikai apskatīt, bet arī augšupielādēt populārajā video serverī YouTube.

„Kad cilvēki lieliski pavada laiku, Vado videokamera vienmēr ir līdzi, lai vajadzības gadījumā varētu uzņemt vienreizējus momentus, kas notiek tieši tad, kad jūs vismazāk gaidāt. To ie viegli lietot – līdz pat divām stundām garu augstas kvalitātes video ir iespējams ierakstīt, tikai nospiežot pogu. Nav jāuztraucas par kasetēm vai diskiem, jo Vado videokamerai ir 2 GB iebūvētā atmiņa, kā arī izņemama un pārlādējama baterija. Vado raksturo vienkāršība un spontanitāte,” ierīces potenciālu un galvenās iespējas skaidro Marks Grovers, Creative Eiropas nodaļas vadītājs.


VGA kvalitātē filmējošās kameras izmērs ir īpaši mazs – tā paslēpjama ikvienā rokassomiņā, kabatā vai pat lielākā plaukstā. Creative Vado svars ir mazāks par 90 gramiem un tā ir pieejama divās krāsās – sudrabotā un tumši rozā. Ražotājs uzsver, ka Vado būs ierīce, kas mainīs cilvēku uztveri par video uzņemšanu un publiskošanu, jo piedāvātais augšupielādes „scenārijs” ir ātrs, viegls un aizraujošs. Kamerai iebūvēts USB savienojums ar datoru, kā arī programma, kas nodrošina failu pārkopēšanu un augšupielādi uz YouTube vai Photobucket.

Creative pārstāvji ziņo, ka Latvijā šī kamera varētu nonākt jau pēc mēneša – jūnijā.

Saistītie raksti

Komentāri

#2 Wilis @ 2008.05.19 19:23

A varbūt ka labāk nevajag?

#3 KBI @ 2008.05.20 07:24

Taisnība. Tā jau pilns ar drazām. Varbūt tiešām labāk nevajag. :)

#4 andz @ 2008.05.20 14:47

gribu tādu!