Datuve :: JetSuite piedāvā lidojumu ar privāto lidmašīnu tikai par 109 ASV dolāriem

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 110

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 110

Datuve.lv video
Top.LV

JetSuite piedāvā lidojumu ar privāto lidmašīnu tikai par 109 ASV dolāriem

Ievietoja: OskarsM @ 2016.04.10 17:08  

JetSuite

Neapšaubāmi - privātās lidmašīnas ir viena no greznākajām lietām, kuras lielākoties izmanto un atļaujas tikai bagāti cilvēki. Tomēr ir viena kompānija, kas piedāvās ikvienam cilvēkam izbaudīt lidojumu privātajā lidmašīnā - gluži kā piepildot savu fantāziju par privātās lidmašīnas ekstrām un šampanieša glāzēm.

Kalifornijas JetSuite kompānija piedāvā īsu vienvirziena ceļojumu pa ASV Rietumkrastu, par lidojuma biļeti prasot vien 109 ASV dolārus (līdz Buchanan Field lidostai, kas atrodas aptuveni 30 kilometrus uz ziemeļaustrumiem no Sanfrancisko). Šo reisu biļetes jau ir pārdošanā, un, tā kā vietu skaits uz šo lidojumu ir ierobežots - vēl vairāk cilvēku pievienosies nākamgad, kur pēdējās biļetes tiek pārdotas par līdz pat 300 ASV dolāriem.

Lidojums klientiem piedāvās biznesa klasi un 36 collu (aptuveni 91 cm) attālumu starp sēdekļiem, tādējādi nodrošinot ērtu un patīkamu lidojumu. Taču tas vēl nav viss - kompānija piedāvās saviem klientiem arī tādas ekstras kā bezmaksas Wi-Fi internetu un citas izklaides lidojuma laikā. Tā kā ceļojuma laikā droši varat ņemt līdzi arī kādu elektronisku ierīci.

“Tas ir lidojums ar privāto lidmašību, kura cena ir tikpat liela par lidojumu parastā pasažieru lidmašīnā”, tā izsakās JetSuite izpilddirektors Alekss Vilkokss (Alex Vilcox).

Iespējams, JetSuite vēlas topošajiem klientiem palīdzēt izvairīties no vienas no sliktākajām lietām saistībā ar lidošanu - ceļabiedriem. Izmantojot terminālus privātiem lidojumiem, klients var izvairīties no cilvēku burzmām, tomēr joprojām ir jāiziet zināmas drošības pārbaudes, ko nevar izlaist arī privāto lidmašīnas īpašnieki.

Protams, topošie lidotāji pavisam drīz varēs sevi iztēloties kā slavenību, kas lido privātajā lidmašīnā, turklāt JetSuite plāno iegādāties desmit Embraer E135 reģionālas lidmašīnas, kuru dizains ir veidots tā, lai spētu uzņemt līdz pat 30 pasažieriem.

JetSuite kompānija cer izraisīt interesi mazākās lidostās un īso ceļojumu tirgū. Kamēr kompānija cer pierādīt sevi arī biznesa ceļotāju segmentā, tikmēr izdevīgās biļetes un 15 minūšu lidojums, lai izbaudītu privātas lidmašīnas sapni, ir patīkama iespēja lielai daļai parasto cilvēku.