Datuve :: Kā atsvaidzināt savu datoru 42 minūtēs

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 78

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 78

Datuve.lv video
Top.LV

Kā atsvaidzināt savu datoru 42 minūtēs

Ievietoja: kapanen @ 2016.03.10 13:19  

CloudReady

Ja tev ir novecojis dators, kurš darbojas lēni, mēdz uzkārties un to piemeklē dažādas citas likstas, tad tagad ir pieejama programmatūra, kas to var mainīt. Ja vēl kādu laiku gribi lietot savu veco datoru, pirms to izmet, tad tālāk rakstā būs minēts risinājums datora veiktspējas paātrināšanai.

Ņujorkā bāzētā kompānija Neverware ir izveidojusi programmatūru, kuru sauc "CloudReady". Šī programmatūra var pārvērst desmit gadus vecu Windows vai Apple datoru pilnībā funkcionējošā datorā. Programmatūra būtībā atjauno veco datoru, padarot to par Chromebook - dators, kurā darbojas Google Chrome operētājsistēma.

CloudReady padara veco datoru ātrāku un vairāk izmantojamu, pārejot, uz Google Chrome OS, kura neprasa tik daudz resursu un jaudu kā citas, „smagākas” operētājsistēmas, tādējādi pagarinot dzīvi lēniem datoriem.

CloudReady programmatūra ir bezmaksas personiskai lietošanai vai maksā 59$ (£ 41), par katru datoru, kurš tiek izmantots izglītības vidē, piemēram, skolās. Tās instalēšana aizņem aptuveni 42 minūtes.

Lai uzstādītu programmatūru, nepieciešams viens USB 2.0 datu nesējs ar 8 vai 16 GB atmiņas ietilpību un klēpjdators vai dators, kurš ir ne vairāk par 10 gadiem vecs. Nepieciešama arī Gmail adrese, lai izveidotu kontu iekš Google Chrome OS.

Oficiālā Neverware mājas lapa: http://www.neverware.com/

Saistītie raksti