Datuve :: Iededz Baltā Nama Ziemassvētku eglītes lampiņas ar koda palīdzību!

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 125

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 125

Datuve.lv video
Top.LV

Iededz Baltā Nama Ziemassvētku eglītes lampiņas ar koda palīdzību!

Ievietoja: BaibaKlava @ 2014.12.03 07:46  


„Google”projekts „Holiday Lights” ļauj bērniem atdzīvināt svētku eglītes Baltā Nama Prezidenta parka teritorijā. Šis projekts ir radies ar interneta milža „Made With Code” iniciatīvu, rosinot bērniem interesi par datorzinātnēm.

Lai sāktu darbu, vispirms jādodas uz „Made With Code” mājaslapu, tad jānospiež poga „Code the Holidays” un jāseko instrukcijām uz ekrāna. Izmantojot programmēšanas valodu „Blocky”, ir iespējams vienkārši nomainīt lampiņu krāsu, modeli un gaismiņu kustības virzienu, lai radītu pats savu Ziemassvētku šedevru.

Kad programmēšanas darbi ir pabeigti, tu vari izvēlēties, kuru no 56 eglītēm rotās tevis veidotais dizains. Tu vari arī lejuplādēt GIF attēlu ar savu eglīti un dalīties iespaidos par to sociālajos tīklos, lai pārsteigtu savus draugus.

Ieprogrammētās lampiņas savu debiju piedzīvos 92. ikgadējā Ziemassvētku eglītes iedegšanas ceremonijā, kas ir paredzēta 4. decembrī. Projekts norisināsies visu decembri, ļaujot interesentiem izmēģināt savus spēkus programmēšanas pasaulē.

Šis ir pirmais gads, kad bērni un arī jebkuri citi, kas vēlas šo darbiņu izmēģināt, attālināti varēs kontrolēt Ziemassvētku eglīšu lampiņas, radot īpašu svētku noskaņu.

Saistītie raksti