Datuve :: Eiropā atklāj E-prasmju nedēļu

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 86

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 86

Datuve.lv video
Top.LV

Eiropā atklāj E-prasmju nedēļu

Ievietoja: Antra_F @ 2012.03.20 00:49  

Šodien Briselē, piedaloties augsta līmeņa Eiropas Komisijas politiķiem, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) industrijas vadītājiem un sociālajiem partneriem no visām ES dalībvalstīm, svinīgi tiks atklāta E-prasmju nedēļa 2012. Eiropas E-prasmju nedēļā iesaistījušās 36 valstis, tostarp Latvija, kurā aktivitātes notiks no 26. līdz 30. martam.

Šogad Eiropas E-prasmju nedēļas uzmanības centrā ir e-prasmju efektīva izmantošana nodarbinātībai un personiskai izaugsmei, sekmējot IKT rīku veiksmīgu pielietošanu izglītībā un jauniešu motivēšanā izvēlēties IKT karjeras. E-prasmju nedēļas projekta mērķis ir veicināt sabiedrībā apziņu, ka arvien vairāk paaugstinās elektronisko prasmju nozīme dzīves kvalitātes uzlabošanā mūsdienu sabiedrībā, kā arī pieaug pieprasījums pēc augsta līmeņa IKT praktiķiem.

„Digitālajā laikmetā, kādā dzīvojam pašreiz, e-prasmes ir vitāli svarīgas ne tikai, lai socializētos ar cilvēkiem vai ātri izlasītu jaunākās ziņas, bet arī, lai iegūtu kvalitatīvu izglītību un palielinātu konkurētspēju darba tirgū. Tieši tāpēc ir liels prieks, ka E-prasmju nedēļas aktivitātes jau trešo gadu pēc kārtas notiks arī Latvijā. Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) kā vadošā IKT nozares asociācija aicina ikvienu iedzīvotāju aktīvi izmantot E-prasmju nedēļas sniegtās iespējas, par kurām vislabāk būs iespējams uzzināt E-prasmju nedēļas atklāšanas pasākuma laikā, 26. martā – interneta tiešraidē no ES Mājas”, saka Signe Bāliņa, LIKTA prezidente.

Eiropas E-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta Eiropas Savienības organizētās masu informatīvās kampaņas European e-skills week 2012 ietvaros, demonstrējot e-prasmju nozīmi darbā un karjeras attīstībā. Kampaņu organizē Eiropas Savienības Uzņēmējdarbības un Rūpniecības Direktorāts (DG Enterprise and Industry) ciešā sadarbībā ar Digital Europe un European Schoolnet.

Komentāri

#1 umurkumurs @ 2012.03.21 12:54

E-prames..e-talons, e-pašvaldība...mūsdienās katrai kakai liks to klāt ?