Datuve :: Forums :: Video & Audio :: Philips TV ražošanā sadarbosies ar pasaules skaņas līderi

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 75

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 75

Datuve.lv video
Top.LV

Philips TV ražošanā sadarbosies ar pasaules skaņas līderi

Ievietoja: ineseozolina @ 2018.06.29 13:17  

TP Vision, ekskluzīvā Philips TV īpašnieks, Eiropas vadošais TV zīmols, un leģendārā britu audio inženierijas kompānija Bowers & Wilkins ir piekrituši jaunai vairāku gadu sadarbībai, lai veidotu nevainojamus produktus, kas ieviesīs jaunus vizuālos un audio standartus TV ražotāju pasaulē. Šī sadarbība būs viens no saistošākajiem notikumiem TV tehnoloģiju nozarē, no kuras gaidīs jaunus tehnoloģiskos sasniegumus nozarē.
Jaunā sadarbība apvienos abu kompāniju tehnoloģijas un zināšanas, kas ļaus apvienot vienā - labāko iespējamo TV attēla kvalitāti un labāko iespējamo audio kvalitāti. Pirmais šīs sadarbības rezultāts būs redzams jau šogad IFA izstādē Berlīnē.
Abām kompānijām ir tradīciju izgudrot un ražot nozīmīgākās tehnoloģijas pašiem uz vietas, ar pilnu kvalitātes kontroli visos produktu izgudrošanas un ražošanas posmos. TP Vision ir rūpīgi strādājusi, lai nodrošinātu, ka Philips TV produkcija ir atpazīstama ar sava attēla kvalitāti un Ambilight tehnoloģiju. Bowers & Wilkins ir ilgstoši strādājuši pētījumu un inovāciju jomā, lai sasniegtu patiesi labāko skaņas kvalitāti jebkurā formātā.
Martijns Smelts, TP Vision pārstāvis: “Pārāk ilgi, kā industrija, mēs esam atļāvuši sliktu skaņas kvalitāti saistībā ar kopējo TV veikumu. Tāpēc esmu ļoti apmierināts, ka mēs varam sadarboties ar pasaules labāko audio kompāniju Bowers & Wilkins, lai pārliecinātos par to, ka nākotnē mūsu Philips High End TV skaņa sniegs unikālu pieredzi."
Ričards Campbels, Bowers & Wilkins pārstāvis: “Mūsu jaunā sadarbība ar TP Vision rada fantastisku iespēju pārveidot skaņas parametrus un veiktspēju televizoros. Jaunais un lieliskais Philips TV produktu klāsts iepazīstinās mūsu jau zināmo audio veiktspēju jaunai patērētāju grupai, kuri pirmie varēs izbaudīt nepārspējamo skaņu, ko nodrošina tikai Bowers & Wilkins."
Sadarbību vēl produktīvāku dara to galveno inženiertehnisko centru atrašanās Eiropā. TP Vision ar savu Inovācijas Centru atrodas Gentē, Beļģijā, bet Bowers & Wilkins nesen veica lielas investīcijas savā inovāciju centrā Anglijā.