Datuve :: Forums :: Programmatūra :: Switch user, otrs lietotajs tiek atvienots no interneta

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 73

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 73

Datuve.lv video
Top.LV

Switch user, otrs lietotajs tiek atvienots no interneta

Ievietoja: siktars @ 2018.02.28 20:46  

Sveiki, man ir w10
Lieta tāda, ka ir divi lietotāju profili datoram.
Pirmais, kurā notiek viss, ko dara pie datora.
Otrs kurā gribu palaist dažas programmas, lai ir aktīvas un nemaisa citiem.
Abi lietotaji aktīvi, otrajā viss ieslēgts, ko man vajag uztaisu switch tur pat caur task manager, programmas darbojas, bet internets ir atvienots, otrajam lietotājam.
Kur, kas un kapēc, lai internetu neatvienotu?

Komentāri:

#1 dzeks @ 2018.03.01 15:57

nja laiakam internets tiek dots no servica tas lietotajs kurs aktivs ari lieto internetu un datoru, tadel otram lietotajam tas nav prioritate. Parasti otru profilu lieto lai ja user faili tiek bojati tad veido otro profilu. Vieglak uzlikt auto login un nenemties ar profiliem. Uz deskope otra lietotaja dokumenti un viss kartiba. To ko citiem negribas sabazam arhiva ar paroli un ta vismaz vecos windows salikt ta ka zin kas tiem lietots.
Divi lietotaji vienlaicigi tas pie neka laba nenoved ja fast user switch lieto lai bakstitos ar doc un wallpeperiem citadi nekas neaskiras.

#2 siktars @ 2018.03.01 17:23

Nu kaut kā tā jā, bet jāvar tak kautkā palaist arī otram lietotājam internetu, neatrodoties tur. Mēğināju māti googli, bet neko prātīgu neatradu, jo laikam nemāku :D bet esmu dzirdējis, ka daži tā darot ar piem. Sql serveri, tur uz otra lietotāja un aidā pa pirmo.