Datuve :: Forums :: Internets :: Zinu portali un anonimitate komentos

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 40

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 40

Datuve.lv video
Top.LV

Zinu portali un anonimitate komentos

Ievietoja: Spook87 @ 2017.09.17 15:17  

Interesants noverojums. Man telefona ir kameras bloketaja aplikacija lai kabata nebilde tuksos kadrus bet dazos zinu portalos uzkaras parluks pievienojot komentu un izlec zinojums ka kamera diseiblota. Tatad kadam ir izdeviga sazverestiba likt cilvekiem domat ka anonimi ir interneta bet nav..viela pardomam.

Komentāri:

#2 dzeks @ 2017.09.27 16:44

anonimi lietot internetu m'usdienas domaju ka nevar! atkal admini un chekotaji gul, laikam darbs apnicis un viss te iet uz grunti jo betona kloni metajas par forumiem, nez dazreiz pasaku ko skarbu bet bez rupjibam un cenzetiem vardiem. Ja gribas ka win xp laikos vilkt progas muziku un visu ko citu tad win 10 liek cenu visam vismaz kads lietotajs iemet par 10 dolariem menesi lai blenztu ko copyright staffu. Ka dsl nospraga jo vcadiem vajag stipru signalu lidz lietotajiem, bet ioptika tiku vilkta starp lietotajiem lai nesedetu uz telefona linijam, man vel piedavaja voip bet attiecos nafig, nakontne redzes ka bus.Vismaz windows 10 mobile pats neko nefoce nez kadam andritis lime kameras ciet, te jau ka smatricca ekranus liek pat autobussos sedi laukos neradies riga driz visus te apskatis un pieskaitis lietotajiem oki..