Datuve :: Forums :: Dažādi :: Programmēšanas skola Rīgā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 74

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 74

Datuve.lv video
Top.LV

Programmēšanas skola Rīgā

Ievietoja: RCS @ 2017.07.10 10:36  

Sveiki,

No 2017.g. jūlijā Rīgā tiek atvērta programmēšanas skola, kurā uz doto mirkli var apgūt Web design, JAVA un C# viena kursa ietvaros. Kurss ilgst 6 nedēļas, kuru laikā katrs pasniedzējs piedāvā "live coding" modelī apgūt dotās valodas. Grupa sastāv ne vairāk kā no 10 audzēkņiem, lai nodrošinātu kvalitatīvu praktisko projektu apguvi. Lekcijas ir katru darba dienas vakaru, lai nodrošinātu pēc iespējas reālāku programmētāju darba pieredzi.

Grupas ir gan iesācējiem, gan pieredzējušiem programmētājiem, kuri vēlas attīstīt savas iemaņas. Pēc kursu absolvēšanas tiek izsniegts sertifikāts par 120 akadēmiskajām stundām. Un, pats labākais, skola labākajiem studentiem palīdz atrast prakses vietas kādā no Latvijas IT uzņēmumiem, kā arī piedāvā karjeras konsultācijas (CV sagatavošana, pārrunu veikšana).

Ja Tevi tas ir ieinteresējis, tad droši dodies uz www.rigacoding.lv

Komentāri:

#1 kalibri @ 2017.07.22 01:57

Ei naxuj-pa riekš jaiziet pieci gateri lai ko jēgtu programēt:D!

#2 dzeks @ 2017.08.28 19:44

mekl'eju k'adu programmesanas litaraturu vai nu krieviski vai angliski neesmu sastapis gramatu latviski.
Anglu valoda protams netrauce bet kadu gramatu pirkt ja gribas progas taisit.

#4 dzeks @ 2017.10.21 12:04

Grāmata sākas ar Scratch – lielisku valodu, kas palīdzēs kļūt par programmēšanas ekspertu.h t t p://gramata24.lv/products/it-un-datorzinibas-skoleniem-tas-ir-tik-vienkarsi/
iznedmt atstarpes.Python ir daudzpusēja valoda, ko var izmantot dažāda veida programmu veidošanai, sākot no tekstapstrādes programmām līdz pat tīmekļa pārlūkiem.Ruby un Python esot labas ka pirmas programmesanas valodas.