Datuve :: Forums :: Operētājsistēmas :: Windows 7 aktivizācijas kodi

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 71

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 71

Datuve.lv video
Top.LV

Windows 7 aktivizācijas kodi

Ievietoja: Lech @ 2016.08.04 12:39  

Sveiki!

Gribu jautāt par W7 aktivizāciju. Man šobrīd uz laptopa ir oriģinālais windows, pirku kopā ar datoru. Uzlīme arī ir apakšā. Vai ir iespējams izmantot šo kodu lai instalētu jaunu W7 kopiju uz cita datora? Ja jā, tad kā. Mēģināju kodu ievadīt Microsoft.com lai novilktu OS, bet man parādās paziņojums par pre-installed programmatūru.

Vai ir iespēja to kaut kā apiet? Noteikti jābūt.

Paldies

Komentāri:

#1 jurro @ 2016.08.04 15:01

Laptopu pirki ar preinstalētu OS ? Tad kods der tikai konkrēta ražotāja šim modelim.  Apiet vari, mēģinot torrentu "lielveikalos" atrast tieši tādu instalācijas ISO (praktiski nereāli), vai meklēt laptopa ražotāja lapā.   Bet - tā kā tā it OEM versija - uz citas kastes vienalga legāla nebūs, liec vien pirātisko:D.  

#2 Ascedatius3 @ 2016.08.04 18:11

Netur iepostoju

#3 dzeks @ 2016.08.05 15:38

forums neatbalsta pirātismu, windows 10 home pameklē un nopērc licensi ap 130 eiro. nez varbūt kāds liek windows par alu, bet nelagāli jaunajiem neatradisi.

#4 Lech @ 2016.08.05 17:46

Nemaz negribu šeit runāt par pirātismu. Vienkārši iedomājos, ka ja reiz esmu nopircis to operētājsistēmu, tad gribētos viņu arī paturēt, ne izmest miskastē.

Vienārši biju domājis, ka varbūt ir kāds legāls ceļš vai mazais appis*iens, lai to keyu varētu izmantot nākamai instalācijai.

#5 jurro @ 2016.08.05 18:27

ja reiz esmu nopircis to operētājsistēmu, tad gribētos viņu arī paturēt, ne izmest miskastē.

 Pirki kopā ar laptopu? Tātad OEM versija?
Tad par kādu paturēšanu tu runā ? OEM der tikai un vienīgi uz tā datora, ar kuru kopā pirkta. Viss.  Ja tev Retail versija (3x dārgāka par OEM), tad cita lieta, bet tad tev arī būtu kastīte ar key uzlīmi.  
Tā kā - neatkarīgi, vai izvilksi key un izdosies uzinstalēt, vai izmantosi "tautas līdzekļus" - uz cita datora vienalga būs nelegāli.

#6 krancis @ 2016.09.03 14:01

Lai aktivizētu win, tad ir jāsakrīt diviem kodiem.
Product key un product id.