Datuve :: Forums :: Mobilie telefoni :: Samsung GT-I9000

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 47

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 47

Datuve.lv video
Top.LV

Samsung GT-I9000

Ievietoja: nash777 @ 2016.07.30 14:14  

Labdien.Lieta tāda,ka no telefona neko nevar izdzēst,pat ne bildes.Esmu formatējis SD karti un pārinstalējis sistēmu caur odins,nekas nelīdz.ieslēdzot telefonu vis ir atkal savās vietās.Otrkārt visu laiku met ārā paziņojumus.Piem.(Atvainojiet! Programma WhatsApp tika neparedzēti apturēta.Lūdzu mēģiniet velreiz,Piespiedu aizvēršana.)Un tā daudz citu uzrakstu par Google.Varbūt varat ieteikt kā uzlikt tīru Androīdu,dati man nav svarīgi.Lūdzu palīdziet.Vis sākās ar to ka atjaunoju sistēmu no KIES,gļuko arī bez interneta pieslēguma,hard reset nelīdz,ir google konts, bet to nevar izdzēst,nevar izdzēst arī WhatsApp.

Komentāri:

#1 karburators @ 2016.08.02 23:55

USB atkļūdošanu mēģināji?

#2 lobotomija @ 2016.08.03 18:47

Tas ko tu apraksti ir jaunam telefonam vai lietošanas laikā parādījās? Nevar izdzēst no telefona vai tikai no SD kartes? Pirms grābstīties ar odiniem varēji uztaisīt hard reset caur telefona biosu - wipe data/factory reset.

#3 jurro @ 2016.08.03 19:54

Un tā daudz citu uzrakstu par Google.

Nu tad vismaz dažus uzrakstus studijā. ļoti iespējams, ar telefonu viss OK, bet tikko tiek pie interneta, tā no Googles visu dabū atpakaļ. Kas lai zin ko un ar ko tur esi sasinhronizējis un tava draza glabājas uz Googles servera ?

#4 ztkbok @ 2016.08.03 20:21

interesanti, vai nu mākonis pie vainas, vai lietotājs

#5 jurro @ 2016.08.03 23:17

Tikai lietotājs, ja reiz viņa dati tikuši mākonī. Kamēr no turienes neizvāks, vari tīrīt mobilo cik gribi - viss atjaunosies no mākoņa.

#6 nash777 @ 2016.08.04 10:34

Programmas Google Play pakalpojumi (proces com.google.android.gms) tika neparēdzēti apturēta.Lūdzu mēģiniet vēlreiz.Piespiedu aizvēršana.Pēdējā laikā sāk parādīties uzraksts par samsung tastatūru un tastatūra  pēc šī uzraksta nestrādā izslēdzot un ieslēdzot telefonu atkal strādā.Atjaunojot uz rūpnīcas iestatījumiem beigās parādās uzraksts,Iestatīšanas vednis proces tika neparedzēti apturēta.Lūdzu mēģiniet vēlreiz.Pispiedu aizvēršana.Palīdz restarts.Tādi uzraksti parādās mēģinot palaist jeb kuru programmu.