Datuve :: Forums :: Datortehnika :: Spēļu dators mājām

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 84

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 84

Datuve.lv video
Top.LV

Spēļu dators mājām

Ievietoja: Spook87 @ 2016.07.11 12:44  

Sveiciens visiem. Neaizraujos īpaši ar spēlēm tāpēc nezinu bet vajag vienam cilvēkam galda datoru kas pavilktu jaunos geimus ne gluži uz MAX bet vairāk par  MIN. Budžets līdz 1000 eiro bet vajag pēc iespējas lētāku jo 1k par datoru ir par daudz. Tie NDD, m79, Dateks, BalticData veikali sakarīgus geimeru PC piedāvā?

Komentāri:

#1 dzeks @ 2017.03.04 14:11

Ja letak, tad liec pa detalam. Forumi t'a jau pilni ar komplektacijas spie'san'am dom'aju ka 1000 eiro tas nav nopietni. Var iebraukt kada i neta veikala un pameklet jau saliktu pc, otrs variants ir sapirkt detalas un tad pasaukt meistaru kas saliks datoru. piem. es jau sapirku cpu power supply un ram katrai detalai neterejot vairak ka 100 eiro. mates plati vel nezinu bet meistars pats saliks. ir iespeja nopirkt mates plati ar iebuveto video un audio, ja gribes geimus piepieks klat videokarti. ja meklesi tad atbildes bus standarta. Pameklet review katrai detalai un tad spiest kadu datoru vajag

#2 Haiduk @ 2017.03.08 22:29

nezinu, rakstīt tagad, ka dzeks ir idiots (ko jau iepriekš esmu minējis) vai pēc pusgada?!