Datuve :: Forums :: Video & Audio :: Troksnis no audio sadalītāja

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 41

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 41

Datuve.lv video
Top.LV

Troksnis no audio sadalītāja

Ievietoja: alfons90 @ 2016.03.09 23:29  

Sveiki!

Problēma šāda:
Man ir tumbas. Viņām audio ienāk pa parasto 3.5 standarta vadu. Un man ir mašīnas subwooferis ar pastiprinātāju (pastiprinātāju darbina psu). Vēlos lai audio ietu gan uz tumbām, gan uz subu.
Laižu audio tikai uz tumbām- skan lieliski. Laižu audio tikai uz subu- arī skan ok.

Paņēmu kkādu lēto audio sadalītāju (viens tēviņš un divas mātītēs) un domāju šādi saslēgšu abus kopā. Bet, ja sadalītājā ir iespraustas gan tumbas, gan subs, tad abos pa virsu mūzikai iet pretīgs troksnis (zema dūkoņa). Ja sadalītājā ir iesprausts tikai kkas viens, tad ir ok.

No kurienes troksnis un, ko var mēģināt darīt? Vismaz kurā virzienā rakt info?

Paldies.

Komentāri:

#1 zuhast @ 2016.03.10 14:35

man ir bijuši kādi 3 lētā gala tie sadalītāji pie datora. viens uz pastiprinātāju un otrs  uz austiņām. un visiem ir bijis tā, kad iesprauž abus tad jūtami pazūd kvalitāte/skaļums. risinājumu gan nēesmu ne meklējis ne atradis jo liekas ka fona trokšņi gan nebija tik ļoti kaitinoši

#2 alfons90 @ 2016.03.10 22:21

Man tas troksnis ir ļoti jūtams, kad skan mūzika. A, ja signāls neiet, piemēram, kad pauzes starp dziesmām un ir klusums, tad tas troksnis paliek vēl lielāks.
Varbūt varētu iebāzt pirms suba kādu filtru, bet šajās lietās man nav sajēgas... :(