Datuve :: Forums :: Programmatūra :: Ierakstot video driver (Win10) melns ekrans

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 122

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 122

Datuve.lv video
Top.LV

Ierakstot video driver (Win10) melns ekrans

Ievietoja: Reyz @ 2016.01.09 18:09  

Sveiki, lieta taada, ka ieinsteleejot video driver (win10) radas black screen, rada kad windows ielade, bet tad vnk paliek melns, kas taa par lietu vareetu buut? mhm?
Varbut kadam ir bijis un ir atrisinajis.
Jo uz clean windows viss iet, tiklidz ierakstas video driver no update..

Komentāri:

#1 Haiduk @ 2016.01.09 19:58

ja jau iet - tad ko tu te???

#2 dzeks @ 2016.01.10 13:05

Jaunajiem windows nav jāinstelē draiveri tie paši uzliekās kad ir atrisināta problēma, ja jau iet ar windows 10 defaulto draiveri tad viss kārtībā. man bija uz 7 līdzīgi ar skaņas karti kura pati salabojās. Iesaku uzlikt downgradu uz windows 8.1 ja iepriekšējā versijā nebija problēmas dažreiz  win 10 radās kļūdas kuras nav izlabotas iesaku pagaidīt.

#3 Reyz @ 2016.01.10 16:30

dzeks rakstīja:

Jaunajiem windows nav jāinstelē draiveri tie paši uzliekās kad ir atrisināta problēma, ja jau iet ar windows 10 defaulto draiveri tad viss kārtībā. man bija uz 7 līdzīgi ar skaņas karti kura pati salabojās. Iesaku uzlikt downgradu uz windows 8.1 ja iepriekšējā versijā nebija problēmas dažreiz  win 10 radās kļūdas kuras nav izlabotas iesaku pagaidīt.

Problema ir tada, ka uz visiem, 7Win, 8.1win un 10win , uzliekot automatiski vai manuali video driver, paradas black screen. bet default viss iet, tas ir jocigi. video karte vainiga? mhm.

#4 jurro @ 2016.01.10 18:44

Bez draiveriem bilde ir, bet uzinstalējot draiverus vairs nestrādā ? Tad par ko vēl te domāt - videokarte izmetama.  Nu labi, vari jau mēģināt sarunāt ar kādu, lai iedod savējo pārbaudei - bet neko citu jau neuzzināsi, viss ir skaidrs.
  Protams, ja vien tiek instalēts pareizais, konkrētai kartei un OS versijai atbilstošs draiveris.

#5 Reyz @ 2016.01.10 20:41

jurro rakstīja:

Bez draiveriem bilde ir, bet uzinstalējot draiverus vairs nestrādā ? Tad par ko vēl te domāt - videokarte izmetama.  Nu labi, vari jau mēģināt sarunāt ar kādu, lai iedod savējo pārbaudei - bet neko citu jau neuzzināsi, viss ir skaidrs.
  Protams, ja vien tiek instalēts pareizais, konkrētai kartei un OS versijai atbilstošs draiveris.

Man par to aizdomas arī bija, jo uzzinstalējot video driver, paliek melns ekrāns, restartējot redzu tikai windows loading screen, bet pec tam black screen.
Tad visticamak video karte.
Šis ir laptops Probook 4530s man šķiet viņam nāk integrētā video karte, un tad jau tur ir viss..

#6 lupo @ 2016.01.23 21:24

Nu ja uz W7 arī ir melns ekrāns tad videokartei kirdik.
W10 gan tādi joki mēdz būt bieži,pat ar jauniem loptopiem.
Gļuko AMD video.
Joka pēc pamēģini divus variantus:
1.pamēģini pagriezt tumšāku (jā tumšāku) bildi ar hot key
Ja nekas nenotiek tad variants Nr2.
2.Nospied Ctrl+Alt+Delete un pagaidi vai kas neparādās.

#7 Haiduk @ 2016.01.25 22:27

un tā turpinam zīlēt k-biezumos.

#8 Bulgars @ 2016.02.10 16:31

Paskaties HW ID, pārliecinies 100%, ka zini kas tas ir par video un novelc no HP lapas jaunāko video draiveri, un uzliec manuāli.