Datuve :: Forums :: Datortehnika :: Palīdziet izvēlēties video karti!

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 70

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 70

Datuve.lv video
Top.LV

Palīdziet izvēlēties video karti!

Ievietoja: Baccarda @ 2016.01.04 19:57  

Labvakar datuvieši!
Tad nu lieta tāda, ka pāris dienas atpakaļ sāka kauties nost mana video karte, jo visapkārt ir mazi balti punktiņi un lasīju to, ka tas nozīmē, ka video karte ejot uz beigām.

Nokāvās man šī video karte:
http://www.gainward.com/main/vgapro.php?id=881

Vēlos iegādātis līdzvērtīgu vai labāku video karti un nevaru izvēlēties starp šīm divām:

http://m79.lv/datorukomponentes/videokartes/palit-gtx750ti-stormx-oc-2…

vai

http://m79.lv/datorukomponentes/videokartes/gainward-geforce-gtx-750ti…

Ja jums ir prātā kāds labāks variants cenā līdz 140 eiro, tad droši pasviediet man to.

Komentāri:

#1 Haiduk @ 2016.01.04 23:30

nes uz servisu, jo neticas ka tā ir videokarte.

#2 Baccarda @ 2016.01.04 23:49

Haiduk rakstīja:

nes uz servisu, jo neticas ka tā ir videokarte.

Es pat pārinstalēju wind10, nekas nemainijās, un grafika visās spēlēs ir tik glukaina, ar visādiem zaļiem, sarkaniem pleķiem.
+ Iekš battlefield 3 visa karte ir melnās, vertikālās strīpās.
Mēģināju pārinstalēt direct x, bet cik lasiju, tad tas nav iespējams.

#3 Haiduk @ 2016.01.05 14:01

ko tad raksti ka ir tikai mazi balti punktiņi!! Kartei nav taisīts  OC?

#4 Baccarda @ 2016.01.05 15:23

Haiduk rakstīja:

ko tad raksti ka ir tikai mazi balti punktiņi!! Kartei nav taisīts  OC?

Nav taisīts OC, tikai tas, ko gainward ir overklokojuši. Uztaisīju stress test, itkā viss bija normāli, temperatūra bija ap 87 grādiem kad iegriezās.
Varbūt ir vēl kāds veids, kā pārbaudīt vai tā tiešām ir video kartes vaina, jo kompis ne reizi nav uzmetis kādu erroru un nav izslēdzies.

#5 Haiduk @ 2016.01.05 21:06

Ka tik termopasta nav jāmaina kartei, jo augsta temperatūra ja ņem vēra ka man lapšiem ar MXM nav stresos bijis vairak kā 82c.

#6 Baccarda @ 2016.01.05 22:44

Haiduk rakstīja:

Ka tik termopasta nav jāmaina kartei, jo augsta temperatūra ja ņem vēra ka man lapšiem ar MXM nav stresos bijis vairak kā 82c.

Liekas, ka ar katru dienu sāk gļukot ar vien vairāk, jo datuve man pagaidām izskatās šādi
s23.postimg.org/5ind229rv/Untitled2.png

#7 jurro @ 2016.01.06 17:21

 VGA izmetama. Punkts. ļoti iespējams, ka tiešām nokāvās dēļ pārcepināšanas, jo gan jau sen tur "filca zābaks" iekšā, bet nu jau par vēlu ko labot, tikai jauna.
Haiduk rakstīja:

Ka tik termopasta nav jāmaina kartei...

 :D :D :D :D
Haiduk, kā vienmēr, tikai viens līdzeklis - visas problēmas atrisina termopasta un protams, visdārgākā ir vislabākā. :D :D :D.

#8 Haiduk @ 2016.01.06 17:50

neizcēlies.

#9 Baccarda @ 2016.01.07 21:34

Ja tā būtu termopastas vaina, tad viņai nevajadzētu sākt gļukot tikai tad, ka uzkarst? Jo man viņa ir ledus auksta un gļuko uzreiz kā uzinstalē draiveri. Pirms tam gāja ar to pašu draiveri, tas notika vienā brīdī vienkārši.

#10 Haiduk @ 2016.01.08 16:00

tpc ka viņai jau nav kotakts.