Datuve :: Forums :: Datortehnika :: Intel Celeron 1000M nomaiņa uz i3/i5 procesoru?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 94

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 94

Datuve.lv video
Top.LV

Intel Celeron 1000M nomaiņa uz i3/i5 procesoru?

Ievietoja: torok @ 2015.11.24 15:56  

Labdien, ir vēlēšanās uzlabot esošā datora Hewlett-Packard HP 250 G1 procesoru (Mobile DualCore Intel Celeron 1000M, 1800 MHz, socket G2) uz kādu no i3 vai i5 paaudzes procesoriem! Izmēģināju Intel Core i5-3230M, socket G2, ieslēdzot datoram melns ekrāns, nekas nenotiek, pēc pusminūtes dators pats izslēdzās. Palasiju ārzemju resursos par šo tēmu vienīgais ko sapratu, ka ražotājs Intel speciāl ir nobloķējis Motherboard Chipset  Intel Panther Point HM70, Intel Ivy Bridge uzlabošanu uz i3 un i5 paaudzes procesoriem. Varbūt kāds ir vairāk zinošs par šo tēmu, būšu pateicīgs par jebkuru informāciju, kas viesīs skaidrību man šajā jautājumā! Paldies!

Komentāri:

#1 Haiduk @ 2015.11.24 20:13

Tagad mēsli ir uztaisījuši sarežģītāku padarīšanu. Tavam celeronam ir G2 sokets, bet tas iedalās 2 daļās.

1. rPGA 988B
2. rPGA 988

Cilvēcīgi skaidrojot: Tavam celeronam ir variants 1, bet i5 ir otrais.

1 variantu atbalsta tikai daži i3 un i5.

Bet jezga nebeidzas, jo atkal jau PIMP ir sarežģījuši pasākumu ar čipsetu atbalstu. Bet iespējams nav tik skarbi, jo vnk parskrēju pāri neiedziļinoties.
Tālāk neiespringstu. Pats meklējies - galveno pateicu kpc melns ekrāns.

#2 torok @ 2015.11.25 08:57

Haiduk rakstīja:

Tagad mēsli ir uztaisījuši sarežģītāku padarīšanu. Tavam celeronam ir G2 sokets, bet tas iedalās 2 daļās.

1. rPGA 988B
2. rPGA 988

Cilvēcīgi skaidrojot: Tavam celeronam ir variants 1, bet i5 ir otrais.

1 variantu atbalsta tikai daži i3 un i5.

Bet jezga nebeidzas, jo atkal jau PIMP ir sarežģījuši pasākumu ar čipsetu atbalstu. Bet iespējams nav tik skarbi, jo vnk parskrēju pāri neiedziļinoties.
Tālāk neiespringstu. Pats meklējies - galveno pateicu kpc melns ekrāns.

Paldies par atbildi,bet es tomēr domāju, ka pie vainas ir Southbridge CPU, kas ir nobloķēts uz Intel HM70 chipset un tāpēc Northbridge CPU, kas pēc idejas ir maināms var nomainīt tikai ar Intel HM70 chipset, jaudīgākais, ko es atradu ir Intel Pentium 2030M. Neviens i3/i5/i7 procesors neiet uz Intel HM70 chipset kaut arī daudziem ir pieslēgumvieta socket G2 un pat tavs pieminētais rPGA 988B kā piemērs procesors Intel Core i3-3110M, bet viņš neies, jo viņu var uzlikt tikai uz HM75-77 chipset mātesplatēm!

#3 Haiduk @ 2015.11.26 02:46

mjā, tas čipsets ir kkāds apgraizītais. Zinu, ka ja neatbalsta CPU, lapsis palaižas ar melnu ekrānu. Bet dīvaini ir tas, ka citiem šie ivy i5 procesori ļauj startēt sistēmu un darbojas 30 minūtes līdz notiek pēkšņā izslēgšanās, bet tavs  i5 uzrāda momentālu cpu neatbilstību. Tas man šķiet dīvaini. Visumā mana kļūda, ka uzreiz neiemetu acis  čipseta specenē.

#4 dzeks @ 2015.11.26 14:49

neizdosies!