Datuve :: Forums :: Operētājsistēmas :: Performance monitor

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 70

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 70

Datuve.lv video
Top.LV

Performance monitor

Ievietoja: Baccarda @ 2015.10.25 21:42  

Labvakar tautieši! :)

Lieta tāda, ka man visu laiku spēles neraustijās, bet nu jau kā pāris mēnešus ik pabrītiņam visām spēlēm FPS nokrīt no 60 uz 20 un neciešami raustās. Tāpēc vēlējos uzzināt vai nav kāds tūlis vai softs kurš ierakstītu dzelžu darbību un pēc spēles es varētu apskatīties kura no šīm komponentēm īsti neklausa un diagnosticēt problēmu.

Liels paldies jau iepriekš!

Komentāri:

#1 dzeks @ 2015.10.31 17:37

hdd smart ar hd tune paskaties vai nav dzeltens vai warning  kas iezīmētu cietā diska galu, memory test www.memtest86.com tas ram, vēl var spēlēm, atslēgt skaņu tas palīdz ja spēlēs krekotas nav orģīnālas. event view paskaties varbūt tur kādi error vai warningi, protams noskenē ar antivirusu un malwear bytes (pret malwear , reklāmas progām), domāju ka vidēji jābūt 35 fps. ja tā būtu dzelžu problēma pilnībā dators nestartētos bet pīkstētu bios, var palīdzēt windows pārlikšana ja softā problēma.

#2 Haiduk @ 2015.10.31 18:57

galddators vai laptops? kad tava "spēļu" ierīce tika pēdējo reiz tīrīta un pasta mainīta?

#3 Baccarda @ 2015.12.22 20:30

Spēle ir oriģināla - Battlefield 3. tikko sastellēju pc, viss gāja normāli, nu pēc kāda pus gada man raustās jau kādus pāris mēnešus, paspēlēju 10 min un fps nokrīt tikko vairāki cilvēki vienuviet. parinstaleju video draiveri, bet vienalga. virusu nav - noskeneju. :/

#4 Haiduk @ 2015.12.24 14:41

Baccarda rakstīja:

tikko sastellēju pc, viss gāja normāli, nu pēc kāda pus gada man raustās jau kādus pāris mēnešus

Šito par prezidentu :D