Datuve :: Forums :: Datortehnika :: Interneta ātrums

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 93

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 93

Datuve.lv video
Top.LV

Interneta ātrums

Ievietoja: macats16 @ 2015.09.22 18:17  

Windows 8 var būt vainīgs pie tā, ka kompims ir lēns internets
Tiešām dīvaini,ka man uz diviem portatīvajiem ir windows 7, tiem internets ir ideāls, bet tam, kuram ir windows 8, tam visu laiku kaut kā internets iet nereāli lēlu
Par lēnu tas kompis nevar būt, par to nu es esmu drošs, visu laiku ir apdeitots, iekšā ir vis vajadzīgais, et sit viņu vai nost, internets  viņam ir lēnāks nekā pārējiem diviem
Varbūt variet minēt tā iemeslu?

Komentāri:

#1 Draxo @ 2015.09.22 19:26

Internets bija lēns no paša sākuma (kad uzlika Windows 8) vai pēkšņi, kā arī - runājam par 8 vai 8.1?

Flush DNS mēģināji?

#2 macats16 @ 2015.09.22 19:48

Draxo rakstīja:

Internets bija lēns no paša sākuma (kad uzlika Windows 8) vai pēkšņi, kā arī - runājam par 8 vai 8.1?

Flush DNS mēģināji?

Jau no paša sākuma ir lēnāks nekā pārējiem
Flush DNS  arī mēģināju, nekas nemainās

#3 jurro @ 2015.09.22 20:05

Nu un tas vai kabelis, vai WiFi, modēms, rūteris, tīkla kartes modelis (kaut gan tagad atrast karti bez vismaz 100Mbps būtu grūti) , tīkla konfigurācija u.t.t. tad arī varētu sākt domāt.

#4 macats16 @ 2015.09.22 20:09

jurro rakstīja:

Nu un tas vai kabelis, vai WiFi, modēms, rūteris, tīkla kartes modelis (kaut gan tagad atrast karti bez vismaz 100Mbps būtu grūti) , tīkla konfigurācija u.t.t. tad arī varētu sākt domāt.

Vēlviena lieta
Kādēļ viņs ieslēdzoties man rāda pelēku ekrānu, es varu ieiet biosa, bet ieslēdzoties pat nerāda Asus logo
Domāju, ka ram ir pie vainas, pamainiju viņus ar vietām, atstāju  pat vienu ram, respektīvi izmēiģināju visas kombinācijas, bet visu laiku tas pats
Meiģinot ieslēgt tikai at batereju reizēm sanāk, reizēm nesanāk, kas tur diži mainās, baterejai vai lādētājs?

#5 macats16 @ 2015.09.22 20:56

macats16 rakstīja:

jurro rakstīja:

Nu un tas vai kabelis, vai WiFi, modēms, rūteris, tīkla kartes modelis (kaut gan tagad atrast karti bez vismaz 100Mbps būtu grūti) , tīkla konfigurācija u.t.t. tad arī varētu sākt domāt.

Vēlviena lieta
Kādēļ viņs ieslēdzoties man rāda pelēku ekrānu, es varu ieiet biosa, bet ieslēdzoties pat nerāda Asus logo
Domāju, ka ram ir pie vainas, pamainiju viņus ar vietām, atstāju  pat vienu ram, respektīvi izmēiģināju visas kombinācijas, bet visu laiku tas pats
Meiģinot ieslēgt tikai at batereju reizēm sanāk, reizēm nesanāk, kas tur diži mainās, baterejai vai lādētājs?

Izrādijās, ka viens Ram ports neiet īsti kā vajag, tas nozīmē, ka man ir jaizmanto tikai viens
Man ir bija 6 gb Ram, 4 gb un 2 gb
Respektīvi es vēlos tos pašus 6 gb,
Ja es nopirkšu 6 GB Ram, man dators viņu  atpazīs
Kā lai par to pārliecinās?

#6 macats16 @ 2015.09.22 23:10

Un atkal tas pats sākās,tad sanāk, ka ram porti nav vainīgi
Man beidzās izdejas, varbūt kādam ir kāda cita versija?

#7 Draxo @ 2015.09.22 23:38

RAM porti diez vai varētu ietekmēt interneta ātrumu (ja vien problēma nav globālāka un saistīta ar kādu mātes plates bojājumu vai kas līdzīgs).

Kas ar programmatūru, nav kas lieks vai svešs iemitinājies?
Vai ir mēģināts pieslēgties ar kabeli, kā arī no cita tīkla? Iespēja pamēģināt citu tīkla karti (USB portā pieslēdzamu)?

#8 bykeda @ 2015.09.23 10:11

Rams nebuus pie vainas.Domaaju,ka sisteemas draiveri.Kad kompis ir instaleets?Kas instaleeja?Pats vai kaads students-iesaaceejs?
Ja nav mega daudz datu,nokopee tos un notiiri visu sisteemu ''pa nulleem'',nevis vienkarshi uzinstalee pa virsu jaunu windu. Panjem piem. ar sho tooliiti- http://killdisk.com/  nodzees smuki visu hdd.
Uzliec svaigu,saliec pareizos draiverus un tad testee.Jaabuut ok.Ja nav ok, tad tieshaam pie vainas buus tiikla karte,pamatplate taisa ziepes, bet parasti shaadi gadiijumi laimiigi beidzas ar svaigas windas un pareizu draiveru uzlikshanu:)

#9 macats16 @ 2015.09.23 15:57

bykeda rakstīja:

Rams nebuus pie vainas.Domaaju,ka sisteemas draiveri.Kad kompis ir instaleets?Kas instaleeja?Pats vai kaads students-iesaaceejs?
Ja nav mega daudz datu,nokopee tos un notiiri visu sisteemu ''pa nulleem'',nevis vienkarshi uzinstalee pa virsu jaunu windu. Panjem piem. ar sho tooliiti- http://killdisk.com/  nodzees smuki visu hdd.
Uzliec svaigu,saliec pareizos draiverus un tad testee.Jaabuut ok.Ja nav ok, tad tieshaam pie vainas buus tiikla karte,pamatplate taisa ziepes, bet parasti shaadi gadiijumi laimiigi beidzas ar svaigas windas un pareizu draiveru uzlikshanu:)

Datoru es pirku veikalā, ar visu licenzi, praktiski pirmo reizi:D Pirs tam liku pats virsū visu un viss gāja labi.

Paldies par padomu

#10 Bulgars @ 2015.10.02 13:58

Pļac, jā RAM's būs vainīgs pie interneta ātruma, kill disk arī ir Darvina cienīgs ieteikums.
Ar vienvārdsakot, dirs tu draudziņ par OS labo stāvokli, pirmā lieta ir nočekot "Events", pēc tam monitorēt kopējo sistēmas noslodzi, tas ko tu saproti ar internetu ir ļoti atkarīgs no datora jaudas.
Tālāk speedtest, latency test, citiem vārdiem sakot, fizisku savienojuma kvalitāti un ātrumu ar kādu ārēju serveri.
BIOS vispār neieteiktu tev aiztikt, ja pat parādās jautājumi par logo..

#11 dzeks @ 2015.10.12 22:05

Domāju ka katrs windows ir vairāk prasīgs pret hardwear. problēmas laikam būs settingos pameklē system restore palec dažus mēnešus pirms tam.