Datuve :: Forums :: Programmatūra :: Programma ieskenēta faila koriģēšanai

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 65

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 65

Datuve.lv video
Top.LV

Programma ieskenēta faila koriģēšanai

Ievietoja: macats16 @ 2015.09.17 08:08  

Kā sauca to programmu,ar kuru varēja ieskenētā papīrā izlabot  ciparus,tad izprintēt un pat atšķirība nebūtu pamanāma

Komentāri:

#1 Draxo @ 2015.09.17 10:24

Domā ABBYY FineReader?

#2 macats16 @ 2015.09.17 17:12

Draxo rakstīja:

Domā ABBYY FineReader?

Ar viņu var failu izlabot tā, ka pēc tam izprintējot atšķirība nebūs redzama?

#3 jurro @ 2015.09.18 20:10

Būs redzama. Tavā gadījumā jebkurš sakarīgs grafikas editors - Paint.NET, Gimp, Photoshop u.t.t.
Tikai - neaizmirsti ka dokumentu "uzlabošana" ir viltošana un sekas ir - kriminālatbildība :D.

#4 macats16 @ 2015.09.19 04:12

jurro rakstīja:

Būs redzama. Tavā gadījumā jebkurš sakarīgs grafikas editors - Paint.NET, Gimp, Photoshop u.t.t.
Tikai - neaizmirsti ka dokumentu "uzlabošana" ir viltošana un sekas ir - kriminālatbildība :D.

Man ir algas lapiņa jaizlabo uz mazākiem cipariem :D Visiem nevar rādīt patiesos ciparus:D

#5 jurro @ 2015.09.20 10:52

Algas lapiņas vispār nevienam nav jārāda, bet ja gribi izmanīt ar domu, ka kādam būs mazāk jāatdod (parādi, alimenti u.t.t.) un tas "nāks gaismā" - vienalga krimināls :D. Tā kā domā, pirms dari.

#6 macats16 @ 2015.09.20 13:31

jurro rakstīja:

Algas lapiņas vispār nevienam nav jārāda, bet ja gribi izmanīt ar domu, ka kādam būs mazāk jāatdod (parādi, alimenti u.t.t.) un tas "nāks gaismā" - vienalga krimināls :D. Tā kā domā, pirms dari.

Ir tas, kad ir sanāci tā, ka es saņemu vairāk par pārējiem, kas viņiem tiešām nebūtu jāzin

#7 dzeks @ 2015.09.23 12:21

alga kamēr tev ir līgums skaitās komercnoslēpums, par to ieminas pieņemot darbā, ir vietas kurās var dabūt piemaksas piem strā'dajot naktīs vai brīvdienās. Dažreiz jaunākiem darbiniekiem sanāk maksāt vairāk lai kāds 'butu kas veic darbu.

#8 macats16 @ 2015.09.23 15:59

dzeks rakstīja:

alga kamēr tev ir līgums skaitās komercnoslēpums, par to ieminas pieņemot darbā, ir vietas kurās var dabūt piemaksas piem strā'dajot naktīs vai brīvdienās. Dažreiz jaunākiem darbiniekiem sanāk maksāt vairāk lai kāds 'butu kas veic darbu.

Es strādāju anglijā, un te ir tā aģentūru sistēma, aģentūrai bija daļa jāpatur no tā, ko ieskaita firma, bet viņi neko nepatur, es domāju, ka tur ir kāda kļūda