Datuve :: Forums :: Internets :: IP adreses uzzināšana

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 102

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 102

Datuve.lv video
Top.LV

IP adreses uzzināšana

Ievietoja: RUUKKIS @ 2015.07.03 11:44  

Sveiki ir tāda lieta, man vajadzētu uzzināt ip adresi datoriem, kuri neatrodas ne pa visam tuvumā man, bet viņi ir tīklā, caur kādām progrāmmām vai kā tas ir iespējams? :)

Komentāri:

#1 jurro @ 2015.07.03 14:48

Nu un ko tev dos dinamiskā, vai provaidera ārējā IP ?  Nez vai daudz kastēm tur būs statiskā IP. Ja domā sameklēt konkrētu personu - bezcerīgi.  Bet par tēmu - pajautā Googlei   how to find ip address of another computer

#2 RUUKKIS @ 2015.07.03 16:13

Nevajag personu atrast. Vnk vajag lai pēctam var piekļūt tam datoram un bišk pamainīt šo to. Nevienam neko pāri netaisos nodarīt.

jurro rakstīja:

Nu un ko tev dos dinamiskā, vai provaidera ārējā IP ?  Nez vai daudz kastēm tur būs statiskā IP. Ja domā sameklēt konkrētu personu - bezcerīgi.  Bet par tēmu - pajautā Googlei   how to find ip address of another computer

#3 jurro @ 2015.07.03 16:56

Pie tiem datoriem taču kāds arī strādā. Tad kur problēma sazināties, lai pasaka  konkrētās kastes ID un paroli un caur TeamViewer pieslēgties? Sen jau tikai tā apkalpoju klientu kastes, izņemot gadījumus, kad nepieciešama klātbūtne.

#4 dzeks @ 2015.07.04 11:58

win trace dod vismaz adresses lidz avotam, lietoju mu serveru noteiksanai kura valsti registrets pec avota.

#5 McB @ 2015.07.05 12:06

Jūs sūdus ēdat un urīnu uzdzerat?

#6 RUUKKIS @ 2015.07.06 09:15

Nu Gudrais, stásti kā darīt!? :)

McB rakstīja:

Jūs sūdus ēdat un urīnu uzdzerat?

#7 McB @ 2015.07.06 11:02

Tad kad tu pastāstīsi kā tu dzer urīnu no perpendikulārā sertifikāta, es teu pastāstīs ka uzzināt IP adreses īpašnieku.

#8 dzeks @ 2015.07.08 11:01

pats veicu tīkla izpēti un lieku datorus vpn (virtual privet network), pašam ir kerio firewall.  SuperScan4 ir programma kas sūta echo un pārbauda atvērtos portus, kā arī whois chekošana un icmp trouceroute līdz datoram, emulācija atklāj workgoup un citus parametrus no datora. dažreiz chekoju telenet userus un skatos no kurienes parasti atstāju ieslēgtu kad daudz lejuplādēju no tīkla. Tīkla uzbūves ckekošana liekas ir mana pamatdarbība, optikai ir savas priekšrocības , vpn veidošana palīdz atrast un mainīt ip addresi, jo šad tad no tīkla atrodas kāds serveris kas dod ip. pats meklēju google kuri vēlas veidot tīklu ar citiem, un samazināt provaiderim maksu par internetu, kā arī pieslēgties citiem resursiem. glaskoberijas festivālu gribēju redzēt bet te bannānu republikā viss aizsists ciet. Pēc lejupielādes klausos arī ineta radio lai ip notīrītos vismaz 1 stundu, patīk arī kanādas radiostacijas un viss tīrs.

#9 asiic @ 2015.07.10 00:47

lai Dies nogrābstās ...

#10 bykeda @ 2015.07.10 23:04

Shitos komentus vareetu likt bez maz vai Giness rekordos! Tas ir speeks!

#11 WillisQ @ 2015.07.17 21:13

bykeda rakstīja:

Shitos komentus vareetu likt bez maz vai Giness rekordos! Tas ir speeks!

:)
Laba lasāmviela.