Datuve :: Forums :: Internets :: Patiesība par Triatel internetu.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošanaForums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 103

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 103

Datuve.lv video
Top.LV

Patiesība par Triatel internetu.

Ievietoja: gendolfs @ 2015.05.24 11:52  

Gribēju padalīties savā pieredzē ar šo kantorīti. Iepriekš lietoju Lattelecom internetu, bet ar viņu man bija patstāvīgas problēmas ar signālu(pie vainas bija samērā lielais attālums no "kastes" līdz mājai). Līdz ar to 2015. janvārī nolēmu izmēģināt Triatel internetu. Paņēmu bezmaksas testa pieslēgumu uz 14 dienām, lai patestētu, kā viņš man mājā iet. Ar ātrumu viss bija ok...download ap 1MB/s griezās(kas bija ~2x vairāk kā varēju izspiest no LTC) un principā biju apmierināts. Pirmie pigori sākās jau 7-8 dienas pēc testa pieslēguma paņemšanas. Vienu vakaru, pārnākot mājās, pamanu, ka mans testa pieslēgums ir ticis ierobežots un man ir jāievada sava parole(kas nozīmē, ka piekrītu slēgt līgumu uz 2 gadiem) no līguma, lai piekļūtu internetam. Tā kā līdz šim viss apmierināja, to arī izdarīju. Tajā pašā laikā, aizrakstīju viņiem jautājumu - kas par "figņu"? Atbildē bija rakstīts, ka testa periodā man esot bijusi intensīva datu apmaiņa utt. Kas gan ir tikai loģiski, jo tāpēc tas ir testa periods, lai es varētu pārbaudīt, kā man viss darbojas. Lai gan testa līgumā, nevienā punktā nav norādīts par datu ierobežojumu.

Nākamie joki sākās aprīļa vidū, kad pēkšņi pamanu, ka torrent ātrums ir ~80-100 kB/s. Taisu speedtest - viss normāli, 8-9Mbit/s, Pamēģinu kaut ko lejupielādēt caur web - tas pats....Steam arī, tikai caur torrentiem neiet(portus mainīt arī mēģināju - 0 izmaiņu). Pa gūglēju, jā - neesmu pirmais tāds, izrādās šie pie kaut kāda mistiska datu apjoma ierobežojot ātrumu. Rakstu šiem, protams, ka atbilde ir: Jūsu izvēlētajam datu tarifam nav ierobežojumu, ja Jums ir kādi tehniski bojājumi, zvaniet uz tādu un tādu nr. Negribējās lieki kasīties un nolēmu pārliecināties par to vai tiešām bloķē - sagaidīju 1.datumu un....šeku reku, ātrums atkal ir normāls...secinājumi? Aizrakstīju viņiem par šo situāciju, ka: Ja vēlreiz kas tāds atkārtosies, par to, kāds meļu un krāpnieku kantoris ir Triatel, uzzinās daudzi. Atbildi nesagaidīju, bet tas arī nebija tik būtiski, jo cerēju, ka viņi nāks pie prāta un negribēs bojāt savu, tā jau šaubīgo, reputāciju.

Bet nu, protams, ka es kļūdījos un dažas dienas atpakaļ atkal ātrums tikai nogriezts. Tā kā ar šo mans pacietības mērs ir pilns, nolēmu turēt savu solījumu un to visu uzrakstīt. Tādā veidā ceru pasargāt kādu no uzraušanās uz šo krāpnieku piedāvājumiem.  Stulbākais ir tas, ka īsti nezinu, kā to visu pierādīt PTAC, jo es netaisos tagad 2 gadus maksāt 20 eiro mēnesī par daļēju pakalpojumu.

Komentāri:

#1 jurro @ 2015.05.24 14:40

Hmmm, zodz un vēl žēlojies, ka ierobežo zagšanu :D? Tā tik turpini.

#2 gendolfs @ 2015.05.24 15:36

jurro rakstīja:

Hmmm, zodz un vēl žēlojies, ka ierobežo zagšanu :D? Tā tik turpini.

Pierādi, ka es kaut ko nelegālu lejupielādēju!!!

#3 kasiog @ 2015.05.26 08:04

Nu jā arī es patestēju šo Triatel pakalpojumu.
Man  arī bija līdzīgas problēmas.

#4 dzeks @ 2015.05.26 21:58

lattelekom un dsl labāks nekas nebūs, kaut caur telefona vadu bet nav apjoma ierobežošana.