Datuve :: Forums :: Dažādi :: draugiem.lv

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 41

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 41

Datuve.lv video
Top.LV

draugiem.lv

Ievietoja: enfuego777 @ 2015.03.06 09:49  

Principā tāda neliela fīča, sieva saviem draugiem ir nomainījusi paroli, bet firefox ir saglabājis manu paroli, bet sievas draugos vairs netieku gribu iečekot vai te kautko nekrāpjās:) Kautko, agrāk lasīju par cookies, katru dienu lietojam abi vienu un to pašu datoru, tad jau ir iespējams atkost kāda ir sievai parole???

Komentāri:

#1 Draxo @ 2015.03.06 10:06

Ja viņa izvēlas nesaglabāt paroli, risinājums varētu būt kāda keylogger programma.

P.S. Spiegot nav labi.

#2 enfuego777 @ 2015.03.06 10:11

Ģimenes labā spiegot ir godīgi, noslēpumi ģimenē nedrīkst būt. Kur to progu var tabūt.

#3 jurro @ 2015.03.06 10:39

... noslēpumi ģimenē nedrīkst būt....

Sieva darītu tikai pareizi, ja tādu tirānu krāptu. Katram cilvēkam jāgbūt iespējai daļu savas dzīves gan garīgā, gan fiziskā plānā būt tikai pašam (atsevišķa istaba dzīvoklī, vai otrs dzīvoklis kur neviena netraucēts var strādāt, atpūsties u.t.t. no pārējiem u.t.t.)
Un jā - par datu aizsardzību un nesankcionētu piekļuvi datiem esi ko dzirdējis, Šelok Holms :D ?  Par keyloggeri uzzinot sieva ne tikai šķiršanos (kas viņai būtu pareizākais risinājums), bet arī smuku lietu tiesā varētu tev piešūt.

#4 kasis1000 @ 2015.03.06 14:13

iekš TPB

#5 enfuego777 @ 2015.03.07 19:32

Da mums ir viss kārtībā jo manām parolēm viņa visām piekļust, tad loģiski ja sieva visu zin un redz kur es rakstu un kur eju, kāpēc gan man nebūtu tiesības zināt, ko sieva dara???? tas ir īstenībā tikai godīgi!!!

#6 Draxo @ 2015.03.07 19:50

Vispār jau godīgi būtu, ja katram no jums abiem būtu sava privātā telpa un nespiegotu viens otru. ^^

Bet nu iepriekš jau viss tika paskaidrots - meklē kādu keylogger programmu, tikai rēķinies arī ar sekām (un centies nesaķert vīrusu). :)

#7 dzeks @ 2015.03.09 10:14

ja pats varēsi izlasīt kas drukāts no klaviatūras tad programmas radītājs arī to varēs izdarīt!

#8 AgreeBeaver @ 2015.03.10 23:32

Nu jā. Par tādien gājieniem jārunā ar sievu, nevis ar foruma publiku!
Spiegošana pagrieīs visu litu otrādi, un vainīgie var abi aizmukt no ģimenes izpildvaras!
Galvenais taču - ģimene, nevis taisnība. Bet ģimenē jābūt arī taisnībai... =)

#9 enfuego777 @ 2015.03.11 16:41

Mēģināju key logerus, visiem vīrusi, es atceros agrāk, ja abi izmanto vienu PC tad cemumi bija saglabāti un tad varēja tikt, tagad jau aizmirsu kā to dara.