Datuve :: Forums :: Datortehnika :: VGA un TV

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 38

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 38

Datuve.lv video
Top.LV

VGA un TV

Ievietoja: macats16 @ 2015.02.26 19:25  

Vai ir iespējams samainīt kaut kur to,kurā brīdī slēdzot iekāšā datoru signāls  aiziet  uz TV, respektīvi lai es redzu  pašu sākumu kad būtojās un lai es varu izvēlēties vajadīgās funkcijas
Uz doto brīdi es redzu tikai no tās daļas, kur ir jāievada parole
Es vēlos pārinstilēt,bet nekādu nevaru  izzvēlēties sākumā vajadzīgās funkcijas
Varbūt ir kādi citu varianti, kā to varētu izdarīt?
OS win8
Paldies jau iepriekš

Komentāri:

#1 pirsik @ 2015.02.26 22:48

Portatīvais vai stacionārais? Atstāt iespraustu tikai kabeli uz TV? Nu rezinu, ja nav attēla, tad nav, vai maz iespējams tur ko sadarīt, ja hardwariski pie ielādes videokarte nodetektē, ka ir pieslēgts kabelis un padod signālu, tad ir, citādi nekā. Jāgaida, kad ielādējas videokartes draiveri. Portatīvajam ārējo displeju pārslēdz ar Fn taustiņa kombināciju.

#2 macats16 @ 2015.02.27 10:37

Tas ir portatīvais
Man ir ar Fn taustiņu viss ir labi, bet tā pat sākumu nerāda
Ar HDMI kabeli kaut kas mainītos?

#3 romajo @ 2015.02.27 22:05

Displej settos uzliec only display 2 (tobiš tv). Šajā variantā (vismaz man),pat ja vēlāk pārslēdz lai rāda tikai portatīvā displeju, pie ielādes, bioss post rādīs uz tv, bet uz portjika bilde parādās tikai sāko ar welcom skrīnu.

#4 macats16 @ 2015.02.28 14:33

romajo rakstīja:

Displej settos uzliec only display 2 (tobiš tv). Šajā variantā (vismaz man),pat ja vēlāk pārslēdz lai rāda tikai portatīvā displeju, pie ielādes, bioss post rādīs uz tv, bet uz portjika bilde parādās tikai sāko ar welcom skrīnu.

varu atrastVari pateikt kur tie setingi ir, jo es nezinu kādēļ, es viņus vairāk nekurs ne

#5 macats16 @ 2015.02.28 15:04

Reāli es mainu visu iespējamo, uzliku lai rāda tikai otro displeju, bet restartējot, viņš atkal rāda pirmo, pie paroles rāda atkal tikai otro