Datuve :: Forums :: Dažādi :: Laptopam nestrādā peles kursors.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 64

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 64

Datuve.lv video
Top.LV

Laptopam nestrādā peles kursors.

Ievietoja: acer6930g @ 2015.02.23 19:12  

Lūdzu palīdzību.
Problēma: Laptopam Acer Aspire 6930g nedarbojas touchpad un pele.
Kad ieslēdzu datoru, peles kursors stāv ekrāna centrā un tas nereaģē uz peli un touchpad. Gaismiņas deg abām ierīcēm. Kad atslēdzu lādētāju (PC strādājot uz bateriju), tad kursors strādā. Pamēģināju pārinstalet driver- nekā. Ieliku Linux un Win CD- nekā. Caur Safe mode arī nestrādā.
Savukārt, pieslēdzot PC pie automašīnas lādētāja- kursors strādā.
Domāju vaina ir lādētājā, tas dīvaini dūc.
Viens meistars teica, ka vaina ir USB vai mātes platē.
Ko jūs domājat?

Komentāri:

#1 pirsik @ 2015.02.23 19:25

Piekrītu, maini nost.

#2 acer6930g @ 2015.02.23 19:59

pirsik rakstīja:

Piekrītu, maini nost.

Ja nomainīšu lādētāju, tad problēma būs atrisināta?
Man arī interesē kāds sakars lādētājam ar peles kursoru?

#3 pirsik @ 2015.02.23 20:23

Nu redzi, pieņemsim telefonam, ja ir slikts lādētājs, touchscreenam dažreiz uznāk un tas sāk pats sevi spaidīt un laptopa jūtīgajai virsmai varbūt sākas līdzīgas slimīgas tieksmes, kad tam dod par daudz iekšā vai tieši otrādi, tas nolūzt un vairs ne uz ko nereaģē, savukārt automašīnas lādētājs nav bojāts un dod labi, nu un visa gudrība :D

#4 Haiduk @ 2015.02.23 21:44

perc 90w orģinālo (Liteon, delta, acer) lādētāju. Arī aiznes iztīrīt puteķļus, ja negribi, lai nobeidzas bridžs. Var arī dot man tīrīt,  esmu šo modeli vismaz 10x pārstiepis. Nemākulis itin viegli viņu var nočakarēt. Protams, latviešu servisi un brīvie mākslinieki tev uzspiedīs un "ahūnas" termopastas.  Labākajā gadījumā, kas maksā 1 euro gramā :D

#5 acer6930g @ 2015.02.24 00:49

pirsik rakstīja:

Nu redzi, pieņemsim telefonam, ja ir slikts lādētājs, touchscreenam dažreiz uznāk un tas sāk pats sevi spaidīt un laptopa jūtīgajai virsmai varbūt sākas līdzīgas slimīgas tieksmes, kad tam dod par daudz iekšā vai tieši otrādi, tas nolūzt un vairs ne uz ko nereaģē, savukārt automašīnas lādētājs nav bojāts un dod labi, nu un visa gudrība :D

Pirsik bet tas mājas  lādētājs datoru lādē. Ar to touchpad un pele nestrādā.
Aiznesu uz mašīnu un juhu mašīnas lādētājs lādē gan bateriju, gan pele strādā.
Es no PC saprotu daudz, bet šāda problēma man ir kā zibens spēriens.
Labi šis kompis man 6.gadus kalpo godam. Pa visiem šiem gadiem šī ir pirmā nopietnā problēma. Iepriekš bija stacionārie PC. Ar tiem tādas problēmas nebija. Nu ne tik sīkas.
Zin kā žēl man viņu atdot vienkārši detaļās un arī lieki negribas izmest naudu par lādētāju. Ja nu japērk cits? :( Ceru ka tiešāmi vaina tikai lādētājā.

Es savu laptopu esmu jaucis un licis ojojoj reizes. Zinu kas iekšā un regulāri arī viņu kopju. Putekļi nu nebūs toč problēma. Bet paldies Haiduk. :)

#6 acer6930g @ 2015.02.24 00:58

Bet kā ar tiem USB portiem vai power slot vai motherboard?
Tie orgāni nevar taisīt šitādu problēmu?
P.S pieslēdzot ārējo cietni, flashku u.c USB iekārtas, tie visi strādā.
Arī pele strādā pie pm. Samsung smart TV. Tātad pele vesela. Problēma ir kkur citur.
Piedodiet ka tik gari rakstu, bet vēlos lai kompis dzīvo.

#7 Haiduk @ 2015.02.24 01:53

acer6930g rakstīja:
[quote]pirsik rakstīja:

NEs savu laptopu esmu jaucis un licis ojojoj reizes. Zinu kas iekšā un regulāri arī viņu kopju. Putekļi nu nebūs toč problēma. Bet paldies Haiduk. :)

tikai brīdināju. Šis laptops ir risku grupā.

#8 pirsik @ 2015.02.24 08:50

acer6930g rakstīja:

bet tas mājas  lādētājs datoru lādē

Baterija pildās, touchscreens ar peli iegrimuši ekstāzē, ko vairāk laptops dzīvē var vēlēties! Tik uzmanies, ka nepārbaro par daudz, vēl nobeigsies aiz laimes. Ja nopietni, atrodi citu lādētāju, kas der tavam modelim (vai nu kādam draugam/paziņam palūdz vai sludinājumos sameklē) un izmēģini, ja problēmas pazūd, pērc.

#9 acer6930g @ 2015.02.24 12:21

Paldies par palīdzību. :)
Paprovēšu jaunu lādētāju. Pēc tam uzrakstīšu kas un kā.

Iegādājos jaunu lādētāju un patiešām pele un touchpad strādā bez problēmām.
Paldies visiem. :)