Datuve :: Forums :: Operētājsistēmas :: IP adreses maiņa

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 147

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 147

Datuve.lv video
Top.LV

IP adreses maiņa

Ievietoja: meitenennokg @ 2015.02.15 03:45  

Sveiki.Lieta tāda kad mani meklē nevēlamas personas.
Un vēlos uzināt ka nomainīt IP adresi lai mani netrod?

Komentāri:

#1 pirsik @ 2015.02.15 08:52

Parastie interneta daiļdirsēji pēc ip adreses tevi neatradīs, lai ko viņi nerakstītu, vari būt mierīga, savukārt nopietnie vīri no attiecīgajām iestādēm tevi atradīs arī pēc vairākām ip maiņām un te vienīgais risinājums - pārstāt lietot datoru vai līst tur, kur nevajag :)

#2 meitenennokg @ 2015.02.15 10:59

Nu bet ja es tagad izslēdzu datoru un neizmantoju viņu. Tad vienalga var mani atrast ja? :)

#3 jurro @ 2015.02.15 11:06

Varēji jau pateikt IP statiskā vai dinamiskā (visticamāk) un kāds provaiders. Iepriekšējam rakstītājam 100% taisnība, izņemot gadījumu, ja tas nevēlamais, vai viņa labs draugs strādā konkrētā provaidera firmā, vai ir no drošības struktūrām - bet tad nekādas maiņas nelīdzēs.
 Bet par tēmu - statisko var nomainīt tikai provaiders, ja iesniegumā būs pamatots iemesls, dinamisko - vai nu tā , vai ja par sarežģītu - uz kādu diennakti, vai vismaz 8 stundām izslēdz gan datoru, gan modēmu un rūteri (ja tādi ir) - tad nomainīsies bez buršanās konsolē.

#4 meitenennokg @ 2015.02.15 11:24

Vienkarsi otrs variants ir tads lai man pie durvim nesak klauvet policija ir samaksat 100 eiro.

#5 jurro @ 2015.02.15 11:53

Vienkarsi otrs variants ir tads lai man pie durvim nesak klauvet policija ir samaksat 100 eiro.

Paga, paga, par šo interesanti - neesi gadījumā saķērusi  policijas vīrusu un tagad streso ??? (kaut gan tas prasa vairāk).   Tad meklē kādu, kurš tiešām saprot ko dara, lai kaitēkli izdzen, vai pārinstalē sistēmu.
 Bet ja tas nav vīruss, bet darīts kas tāds, ka tiešām jāraustās no policijas - tad nekur nenoslēpsies, pat ja datoru iemetīsi jūrā - viss taču ir piefiksēts provaidera log failos :D.

#6 dzeks @ 2015.02.15 15:03

Download SoftEther VPN Client + VPN Gate Client Plugin
http://www.vpngate.net/en/download.aspx
der vipār jebkurš vpn serveris, vpn gate ir japānas vpn klients, bet pārējo nodrošīna brivpratigie, senak lietoju vpn book bet izradas tas lidz limitam klausijos skonto. nav ko brinities viss angliski
sledzam ieksā vpn gate un skatamies uz severiem, man patika ka varu sweden serverim pieslegties ko zviedri redz.
tor klients dod savienojumu bet pie mums tikai pirmo reizi, nkas parinstalet tad atkal palaist, no tor tikla mums maz jega.

#7 Draxo @ 2015.03.05 17:27

Būtu interesanti uzzināt, ko gan tēmas autore (?) ir tādu sastrādājusi.

Vispār jau TOR tīklam ir vairāk kā viena LV IP adrese (kad pēdējo reizi skatījos), tāpat var izmantot arī citas valstis, ja ātrums nav tik svarīgs.

#8 kasis1000 @ 2015.03.06 14:23

jurro rakstīja:

Vienkarsi otrs variants ir tads lai man pie durvim nesak klauvet policija ir samaksat 100 eiro.

Paga, paga, par šo interesanti - neesi gadījumā saķērusi  policijas vīrusu un tagad streso ??? (kaut gan tas prasa vairāk).   Tad meklē kādu, kurš tiešām saprot ko dara, lai kaitēkli izdzen, vai pārinstalē sistēmu.
 Bet ja tas nav vīruss, bet darīts kas tāds, ka tiešām jāraustās no policijas - tad nekur nenoslēpsies, pat ja datoru iemetīsi jūrā - viss taču ir piefiksēts provaidera log failos :D.

Vai Lattelecom publiskais WiFi būs atbildīgs, ja no tā tiks veiktas kibernoziedzīgas darbības?
Nē, kā pierādījums būs tikai un vienīgi personas dators, kas to izmantojusi.

Ja datoru iemetīs jūrā - pierādījumu nebūs, ja vien novērošanas kameras nebūs fiksējušas personu, kas veikusi datorā nelegālās darbības.

#9 Asmodeus @ 2015.03.07 00:11

Ej nu pierādi ka tā ir tā persona un tas ir tas dators

#10 dzeks @ 2015.07.04 15:58

Ja tā ir mafija cauri netiksi sviekā !