Datuve :: Forums :: Internets :: Wi-Fi

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 67

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 67

Datuve.lv video
Top.LV

Wi-Fi

Ievietoja: macats16 @ 2015.02.14 18:52  

Labdien.
Man ir divi portatīvie datori, Asus un Samsung.Es lietoju mājā vienu interneta pieslēgumu, bet uz dažādiem datoriem ātrums manāmi atšķiras.Abi datori stāv vienā istabā.
Man uz Asus rādās divas svītriņas, bet uz Samsung tieši tajā pašā laikā ir pilns.Izslēdzot visus datorus, ir tas pats, Asusam viss ir manāmi lēnāks
Dators ir jauns, Updates es izslēdzu, bet joprojām nekas nemainās
Asus OS ir Win8
Samsung OS ir Win 7
Kādēļ ir tā, ka ātrumi atšķirās?

Komentāri:

#1 Haiduk @ 2015.02.15 12:49

viss atkarīgs kāds ir wi-fi chips un cik antenas laptopam, kā arī vai viņas netiek piesegtas ar ekrana vāka "folijmetālu" vai kā viņu tur dēvē.

#2 bykeda @ 2015.02.15 13:09

1)kaartiigi nopudato kompi,saliec visus pedejos jauninaajumus un neatsleedz auto update
2)te ir atkal jautaajums- vai shim ''jaunajam ''kompim programatuura ir instaleeta jau no ''veikala''? Saucamais ''Preinstall'' arii ne vienmeer ir labaakais variants,jo tas ir piebaazts ar visaadu nevajadziigu drazu
3)ja tas ir preinstall, vareetu meeginaat uzlikt ''tiiru'' instaaaciju smuki ar visiem draiveriishiem bez liekiem mesliem
4)protas jaaskatas,vai uz abiem datoriem ir kaut kaads antiviruss un vai viss funkcionee normaali un datoros nav ''zveeru daarzs''
5)nezinu, kaa Tu saliidzini sho ''aatrumu'' tiem kompjiem, bet ja piem.uz abiem palaizzam torentu uz pilnu klapi un process uz vien anotiek aatraak, uz otra stipri leenaak, jaaskataas, vai tavs ruuteris vispaar ir speejiigs apstraadaat lielaaku trafiku un vai tam neiestajas bremziite...

#3 dzeks @ 2015.02.15 15:13

dažads markas auto arī atšķiras. pārinstalēt nevajag!

#4 macats16 @ 2015.02.15 16:48

Lieta tāda, kad manpraktiski nekas iekšā , es vairs nezinu ko noinstilēt:D
Updeiti ir jaunākie
Bet tā pat nekas, lēns kā mironis

#5 jurro @ 2015.02.15 17:47

Tas lēnais ir cik vecs? Iespējams, atbalsta tikai b un g standartus, bet otrs arī n - tad viss skaidrs.
Ja tomēr arī n - tad gan jau problēma tīkla konfigurēšanā vai pareizo čipseta un WiFi draiveru neesamībā.
Vari sameklēt kautkur adapteri uz USB un paskatīties, kas tad notiek. Ja OK (un tā arī būs) - tātad dzelžu/draiveru problēma.

#6 macats16 @ 2015.02.16 07:47

Lēnais ir gadu vesus(Asus)
Tas ātrais ir 5 gadus vecs(Samsung) :D

Ar draiveriem viss ir labi, neko labāku viņam vairs nevar dabūt
Labi, pasūtīšo to adapteri, un tad došu ziņu