Datuve :: Forums :: Programmatūra :: e-pastu sūtītājs

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 90

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 90

Datuve.lv video
Top.LV

e-pastu sūtītājs

Ievietoja: Lielais7 @ 2015.02.13 11:58  

Sveiki, vēlētos uzzināt kur var atrast un novilkt programmu prekš daudzu epastu sūtīšanas, tas nav ne dormeo vai vēl kkādas top shop reklāmas, bet tieši darbam vajadzīgs tas. ja kāds zintad atsūtiet pm.

Komentāri:

#1 Govrix @ 2015.02.14 05:37

Lai google ir ar tevi, 2 minūtes un pirmā saite ko atvēru.

http://www.sendblaster.com/

#2 Lielais7 @ 2015.02.16 10:56

šito es ar uzgāju, un cenšos darīties, bet vai nu nemāku vai kas pa vainu,bet nesanāk nekādīgi pievienot epastu sarakstu, laikam kko nepareizi daru, bet nez ko..varbūt kāds var palīdzēt, jo skatoties video, itkā viss saprotams, bet nesanāk

#3 pirsik @ 2015.02.23 12:18

Kas tev konkrēti nesanāk? Centies importēt email sarakstu neatbalstītā formātā? Vai arī saraksts tev uzrādās, bet nevari saķeksēt tos, ko vajag un aizsūtīt? Tak katrā email klientā ir iespēja norādīt tik saņēmējus, cik vēlies, vienīgi katrs saņēmējs redzēs, kuriem vēl esi aizsūtījis savas mēstu..., piedošanu, vēstules!

#4 Lielais7 @ 2015.02.24 10:26

jā, nesanāk importētnekādīgi, laikam sanāk ka neatbalstīts formāts, neesmu nekāds eksperts tapēc nesanāk, ko var izdarīt tad lai varētu importēt? paskaidrot laikam vajadzētu tā vienkāršāk lai saprotu :D

#5 pirsik @ 2015.02.24 10:47

Es laikam pameklētu konverterus, kas konvertē tajā eml formātā https://www.google.lv/search?q=convert+contacts+to+eml izmēģinātu vairākus, līdz atrastu tādu, ko ko tas softs ņem pretī.

#6 jurro @ 2015.02.24 10:50

vienīgi katrs saņēmējs redzēs, kuriem vēl esi aizsūtījis savas mēstu..., piedošanu, vēstules!

Ej nu ? Interesanti kādēļ tad katrā sevi cienošā mail klientā ir BCC iespēja :D ???

#7 pirsik @ 2015.02.24 17:46

Ja tāda opcija ir, tad šī problēma atkrīt, paldies, ka atklāji noslēpumu! :D