Datuve :: Forums :: Datortehnika :: problemas ar rooteri!

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 34

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 34

Datuve.lv video
Top.LV

problemas ar rooteri!

Ievietoja: toliks @ 2015.02.10 22:41  

Internetu lietojam 8 cilveki majas.bet lieta ir tada ka interneta atrums ir loti lbs bet interneta signals raustas. Vai vaina varetu but modema? Mes lietojam sadu modemu virgin medija new super hub.
Piemers ar interneta atrumu filmu ladeju ar 4mb/s.
Bet ar to signala raustisanos ir ta ka speleju speli interneta pings ir 60 pec briza 3000 tad nokrit atpakal un uzreiz uzaug 2000.tas ka piemers bija..
Vai noperkot labu rooteri var labot so situaciju?

Un vel ir tas ka pus dienu nets iet kaucik normali, bet uzvakarpusi iet nets un pazud. Retsarte rooteri kadu laiku ief un atkal pazud un ta visuliku jarestatte.

Komentāri:

#1 bykeda @ 2015.02.11 16:14

Man koleegis dziivo Anglijaa un arii lieto Virgin media. Arii pie ruutera sleedzas ap 5-7 lietotaaji.Liidzigas probleemas kaa tavaa gadiijumaa...Paskatiijos iekss shii ruutera settingiem.Svaks ruuteriits,maz iespeeju,tas nav normaali speejiigs apstradaat lielaaku datu pluusmu.
Atrisinaaju probleemu ar papildus ruutera uzstadiishanu,jo esoshajaa Virgin bija ''iemonteets'' neta kabelis, ko raut laukaa tipa nedriikst.
Attieciigi peec tam visi neta lietotaaji jau sleedzas pie shii ruutera wifi,nevis pie Virgin un visu slodzi jau apstradaa shis ruuteris. Cilveeks gribeeja taa,lai buutu kvalitatiivi un nebuutu vairaak jaaiespringst.Nopirka Mikrotik RB2011U,piesleedza,es attalinaati nokonfigureeju un probleemas vairs nav bijushas.
Ruutera modelja izveele ir pasha zinjaa.Vajadziigs taads,lai speetu normaali izruuteet lielaaku trafiku.TP-link pa 15eur nederees:)

#2 toliks @ 2015.02.12 22:56

bykeda rakstīja:

Man koleegis dziivo Anglijaa un arii lieto Virgin media. Arii pie ruutera sleedzas ap 5-7 lietotaaji.Liidzigas probleemas kaa tavaa gadiijumaa...Paskatiijos iekss shii ruutera settingiem.Svaks ruuteriits,maz iespeeju,tas nav normaali speejiigs apstradaat lielaaku datu pluusmu.
Atrisinaaju probleemu ar papildus ruutera uzstadiishanu,jo esoshajaa Virgin bija ''iemonteets'' neta kabelis, ko raut laukaa tipa nedriikst.
Attieciigi peec tam visi neta lietotaaji jau sleedzas pie shii ruutera wifi,nevis pie Virgin un visu slodzi jau apstradaa shis ruuteris. Cilveeks gribeeja taa,lai buutu kvalitatiivi un nebuutu vairaak jaaiespringst.Nopirka Mikrotik RB2011U,piesleedza,es attalinaati nokonfigureeju un probleemas vairs nav bijushas.
Ruutera modelja izveele ir pasha zinjaa.Vajadziigs taads,lai speetu normaali izruuteet lielaaku trafiku.TP-link pa 15eur nederees:)

paldies par palidzibu.a ta konfiguresana ir gruta?

#3 bykeda @ 2015.02.13 08:03

Kaa lai saka,sava specifika jau ir,zinashanas ir vajadziigas:)
Ja interesee siikaak,raksti (private)