Datuve :: Forums :: Mobilie telefoni :: Parādās uzraksts "Nav reģistrēts tīklā"

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 131

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 131

Datuve.lv video
Top.LV

Parādās uzraksts "Nav reģistrēts tīklā"

Ievietoja: iniferta @ 2015.02.10 20:01  

Kamēr mans telefons remontā, draugs aizdeva savu (galaxy note 3). Priecājos, ka remonta laikā nevajadzēs šķirties no viedtelefona piedāvātajām ekstrām, bet kas tev deva. Kā mēģinu kādam zvanīt, parādās uzraksts "Nav reģistrēts tīklā". Neesmu pilnīgs čaiņiks šajās lietās, bet nekur nespēju atrast nevienu pavedienu, kā šo novērst. Ceru, ka šeit kāds man spēs palīdzēt, citādi nāksies man atgriezties pie vecum vecā SE un to es ļoti negribu. :(
Ak jā, ja tam ir nozīme, iepriekš tas note tika izmantots Bite tīklā, bet man ir LMT.

Komentāri:

#1 lobotomija @ 2015.02.10 20:44

Iespējams, ka SIM karte automātiski nereģistrējas tīklā un ir nepieciešams to pašrocīgi aktivizēt telefonā (uzstādījumos pie tīkla izvēles).

2.variants - bloķēts IMEI https://www.lmt.lv/lv/nozaudets-talrunis?fid=140

#2 iniferta @ 2015.02.10 21:06

IMEI kodam nevajadzētu būt bloķētam, jo viņš viņu visu laiku lietoja, izņēma savu SIM un iedeva man telefonu. A mana karte nepakam negrib sadarboties ar to telefonu.

#3 dzeks @ 2015.02.13 11:50

Ja telefons piesaistīts notiektam tīklam, tad tajā būs tam darboties. protams vari aiznest uz servisu un atbloķēt telefonu.
Vieglāk būs nopirkt bites numuru un ielikt telefonā, kaut vai bites priekšatmaksas karti.