Datuve :: Forums :: Operētājsistēmas :: No Ubuntu uz LinuxMint

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 61

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 61

Datuve.lv video
Top.LV

No Ubuntu uz LinuxMint

Ievietoja: peeeto @ 2015.02.04 14:37  

Sveiki, skatos ka Datuve.lv sak lenam atdzivoties. :)
Tatad mani interesetu ka var no Ubuntu pariet uz LinuxMint bez diskiem un zibatminam. Respektivi vai ir iespejam parinstalet atrodoties ieks Ubuntu uz  Mint

Dators:
Asus Eee PC 1005HAG
ram- 1gb
procesors- Intel Atom N270 / 1.6 GHz
HDD- 40gb SATA

Paldies jau ieprieks!

Komentāri:

#1 jurro @ 2015.02.04 15:07

Izdarāms tas ir, bet nedomāju, ka laba doma - jebkura OS maiņa tomēr būtu veicama ar tīru pārinstalēšanu, jo lai ko solītu ražotājs - kautkāda draza tomēr sistēmā saglabājas.
Iemet Googlē   How to upgrade Ubuntu to Mint     un būs tev varianti.
Bet vispār uz tās Eee ar Atom parodijas ieteiktu meklēt ko stipri vieglāku, nu ja tomēr Mint, tad vismaz Xfce versiju.

#2 peeeto @ 2015.02.04 15:27

Paldies, ok itka skatijos uz puppy, bet nevareju lidz galam saprast vai bus pietiekami viegla. Varbut kadi ieteikumi no citam versijam kas manam mazajam draugam bus vieglak sagremojama?

#3 jurro @ 2015.02.04 16:00

Nu derētu jau saprast, kādas darbības paredzētas (kaut gan - ko uz tā Eee, izņemot internetu un dažu dokumentu rakstīšanu var vēl paveikt...).
  Ja jau Ubuntu kaut cik kustējās, tad Mint Xfce nebūs lēnāks, drīzāk ātrāks.
Bet tā - tas pats Puppy,  Damn Small Linux, mūsu pašu Austrumi .
 Nu papēti, palasi prasības un iespējas un pamēģini kādu.

#4 peeeto @ 2015.02.04 16:19

Nu ta doma bija, patestet localo tiklu un citas mulkibas, bet vai tad tik tiesam "vecais draugs" nebus spejigs uz to? Bet es pat nespeju atrast komandas ar kuram notiek si parinstalesana. (atvainojos par sausmigo gramatiku, nevaru atrast garumzimes un komats vispar nedarbojas :( )

#5 jurro @ 2015.02.04 17:20

Nu tā kā neesmu Ubuntu fans (tas vēl maigi izsakoties), tad neko tādu pats neesmu darījis, bet šis tas Googlē ir atrodams (tiesa, vecākām versijām, bet nu tas jau tikai tehnikas un zināšanu jautājums).
Piemēram:
https://jeffshaffner.wordpress.com/2012/09/27/how-to-convert-ubuntu-12…
vai
https://gist.github.com/larsmans/7087956

#6 romajo @ 2015.02.05 11:29

Vo vo, man ar interesē, kādu OS šitiem perdeļiem būtu visizdevīgāk likt. Pašam īpašumā ir kas līdzīgs, tik procis n455 (rets mēsls) un ram 2gb (kam būtībā nav liela jēga, kad procim pie mazākās kustības 100% noslodze un kompis apstājas). Patlaban virsū ir w7 starter (ar xp negribu krāmēties), par cik sievai vajādzīgs lietot tieši ms office. Ir tā, ka kāmēr internetā nev jādara sarežģitas lietas un nav ieslēdzies windows updeiteris, kompīša lietošana ir paciešama, bet kad palaižas nu jau ikdienas windows update pakalpojums tad labāk likt nost. Pats kādreiz mājas izmantoju mazuli, kā media serveri. Sakačāju filmas un caur dlna laidu uz tv.

#7 peeeto @ 2015.02.06 12:34

Es uzliku Puppy slacko. viss iet ideāli, tikai protams ir problēmas ar adobe flash, bet ja vajadzīgs tīri priekš rakstīšanas un interneta pārlūkošanas (ne video) tad iesaku.

#8 karburators @ 2015.02.07 22:45

Man Puppy neiet flash, man xujuntū neiet skaņa, man bubuntū wifi neiet - uzlieciet normālu OPERĒTĀJSISTĒMU kas ir pārbaudīta un kur darbojas viss - Windows7