Datuve :: Forums :: Datortehnika :: Sv'itras uz ekrāna

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 99

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 99

Datuve.lv video
Top.LV

Sv'itras uz ekrāna

Ievietoja: macats16 @ 2015.01.15 19:10  

Tādad!
Varbūt kādam ir gadijies, ka uz laptopa ekrāna ir baltas un pelēkas svītras, restartējot katru reizi ir savādākas, bet krāsas tās pašas
Servisā man pateica, ka ekrānam nav nekādas vainas, viņi izmēģināja 5 dažādus ekrānus un visiem bija tā pati problēma. Pieslēdzot monitoru viss strādā, viss ir redzams, pat touch schreen strādā.
Pēdējo reizi man izdevās iedarbināt kad es izņēmu un ieliku atpakaļ RAM un HDD, tagad tas pat vairs nestrādā, un vienu reizi svītras pašas no sevis pazuda
Datoram ir windows 8 OS

Neceru ka pateiksies kas viņam ir par vainu, bet gan  uz ieteikumiem  ko es varētu datīt
Par specu varat neteikt, jo manā apkārtnē labākais servis pat nezin kas par vainu, viņi vienīgi pateica,  ka kaut kas ar mātes plati.Kas tieši, ei nu sazin

Komentāri:

#1 Haiduk @ 2015.01.16 17:56

nu, fufelis ar tevi, bet neieborēt.
pie švīkām ir 3 varianti:
1. LCD
2. LCD kabelis
3. Video čips
Bet ja win8 orgināli lapsim, tad trešais variants ļoti maz iespējams.

#2 macats16 @ 2015.01.16 18:24

LCD nevar būt, jo ir izmēģināti 5 ekrāni, un visu laiku ir tas pats
LCD kabelis, nu nezinu gan, jo vai tad tas kabelis neiet no mātes plates uz LCD?
Katram LCD tak ir savs kablis, ne tā?

#3 Haiduk @ 2015.01.16 19:30

macats16 rakstīja:

LCD kabelis, nu nezinu gan, jo vai tad tas kabelis neiet no mātes plates uz LCD?

aaa, un līdz ar to tas nav vainīgs ko? :D

Katram LCD tak ir savs kablis, ne tā?

pat nezinu kā atbildēt :D

#4 macats16 @ 2015.01.16 19:35

Tātad iet no mātes plates uz LCD, un katram ekrānam ir savs, bet tu redzēji, ka es rakstiju, ka ir izmēģināti vairāki ekrāni????

#5 jurro @ 2015.01.16 21:31

Katram LCD tak ir savs kablis, ne tā?

 Izskatās, ka ne reizi neesi redzējis ne laptopa matricu, ne displeja kabeli :D. Nu negalvoju 100% par visiem, bet absolūtajam vairumam šīs detaļas ir atsevišķi un arī servisā maina tikai bojāto, ne abas.

#6 macats16 @ 2015.01.16 22:47

jurro rakstīja:

Katram LCD tak ir savs kablis, ne tā?

 Izskatās, ka ne reizi neesi redzējis ne laptopa matricu, ne displeja kabeli :D. Nu negalvoju 100% par visiem, bet absolūtajam vairumam šīs detaļas ir atsevišķi un arī servisā maina tikai bojāto, ne abas.

tev ir taisnība, nēsmu redzējis
Ebaya tāds ir pieejams, ja jā, parādi aptuveni kā izskatās, priekšstata pēc
Man datora modelis ir asus v550c

#7 jurro @ 2015.01.16 22:55

Nu, piemēram šis , bet ja iemetīsi jebajā  -  Asus v550c screen dispaly cable -  atradīsi kaudzi.

#8 macats16 @ 2015.01.17 00:39

jurro rakstīja:

Nu, piemēram šis , bet ja iemetīsi jebajā  -  Asus v550c screen dispaly cable -  atradīsi kaudzi.

tātad tu saki, ka ir liela iespēka, ka viņš ir beigts?
Nākošais, nav tak viņu tik grūti samainīt, ne?
pēdējā laikā esmu novērojis, ka tās svītras takā pabīdās uz vienu vai otru pusi un paraustās, varbūt tas kā palīdz

#9 Haiduk @ 2015.01.17 01:56

itkā jau derētu jebkurš jaunās paaudzes asusa kebelis, bet sarežģits ir tieši tavs, jo tam piesaistīts ir arī touchscreens. Lai pārbaudītu vai patiešām vainīgs kabelis - varētu kādā servisā kabeli aizņemties (bet par cik tev nav idejas vispār kas un kā, tad pašam tev to darīt neiesaku) un pārbaudīt. Ja ir kabeļa vaina - tad meklēt  ejošu kabeli ar touchscreena plugu.

Ir ir vainīgs kabelis - beidzot tu kko vērtīgāku uzrakstīji!

#10 macats16 @ 2015.01.17 03:08

Haiduk rakstīja:

itkā jau derētu jebkurš jaunās paaudzes asusa kebelis, bet sarežģits ir tieši tavs, jo tam piesaistīts ir arī touchscreens. Lai pārbaudītu vai patiešām vainīgs kabelis - varētu kādā servisā kabeli aizņemties (bet par cik tev nav idejas vispār kas un kā, tad pašam tev to darīt neiesaku) un pārbaudīt. Ja ir kabeļa vaina - tad meklēt  ejošu kabeli ar touchscreena plugu.

Ir ir vainīgs kabelis - beidzot tu kko vērtīgāku uzrakstīji!

Saproti, servisā viņiem ir melna bilde kas tur ir par vainu
Viņiem tas ir jāzin,bet redz ka nezin
Ja es nopērku kabeli, vai tad viņu tik grūti ir apmainīt?

#11 dzeks @ 2015.01.30 17:30

nja vairākūs ekrānus laikam videokarte pošas uz aizsauli??