Datuve :: Forums :: Video & Audio :: Skaņas kartes problēma

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 79

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 79

Datuve.lv video
Top.LV

Skaņas kartes problēma

Ievietoja: eds @ 2014.12.24 11:40  

Man ir "Creative 5.1 Sound Blaster Audigy SE" skaņas karte. Mans jautājums kā var noteikt kad tā ir "nosvilusi", jo mans dators atpazīst to un "draiveri" ir paši jaunākie?

Komentāri:

#1 Haiduk @ 2014.12.24 12:38

ja ir degšanas pēdas.

#2 jurro @ 2014.12.24 15:07

 Ja viss pareizi sainstalēts un sakonfigurēts, Devicwe Managerī karte redzama,  bet skaņa nav (cerams, pābaudīji vairākas austiņas vai tumbas), tad tikpat labi var būt sačakarēta izeja vai mikroplaisa kādam celiņam uz kartes (bieži raustot štekerus un nedaudz palocot, tas nav nekas neparasts).
 Kas noteik ar ieeju - mikrofons izrāda dzīvības pazīmes vai arī neko.
 Un jā - neko tu uz aci neieraudzīsi - nokauta mikrene  (ja vien tur nebūs iegrūsti 220V :D) ne ar ko vizuāli neatšķirsies no veselas.

#3 dzeks @ 2014.12.24 15:12

laikam gribēji ar overcloking nodarboties (reseto biosu), mazliet nesapratu domāji ka nosvilusi, tā parasti nenotiek, ja winamp met ārā bad sound driver tad jāpārliek draiveri, vari mēģināt ar parastām austiņām. man win 7 dažriez rāda ka sound nav bet playeros iet, tas laikam tāpēc ka izlēdzu sistēmas skaņas ! Device meneget ja ir izsaukuma zīme tad pārinstalē draiverus, man bija līdzīgi ka spēlē nosita skanas karti, pārliku draivus un taghad lietoju citu playeri vlc.

vienriez māsa datoram ar kāju un skanas karte ārā no slota ieliku atpakal der

#4 eds @ 2014.12.24 17:03

Mikrofonu nēesmu mēģinājis jo tāda nav! Skaņu karte nesen pirkta(otrā nedēļā). Skaņa pazuda kad ieliku jaunu video karti(Nvidia GTX 760). Uz mātes plates iebūvēta skaņu karte strādā, kabelis un skaļruņi arī.
Varētu tā būt kad barošanas bloks(650W) pa vāju?

#5 jurro @ 2014.12.24 17:52

Un kas notiek, kad to jauno videokarti izņem vai pārliek skaņaskarti citā slotā (ja var, tad arī VGA) ?  Vairāk jau izskatās pēc video un skaņakartes IRQ konflikta.
Netaisos te gari rakstīt - iemet Googlē   vga and sound card conflict , dabūsi kaudzi info -  lasi, mācies, eksperimentē.
 Var arī pamēģināt resetot BIOS, bet nez vai šis būs īstais risinājums.

#6 Haiduk @ 2014.12.26 20:15

eds rakstīja:

Skaņa pazuda kad ieliku jaunu video karti(Nvidia GTX 760)

draiveri konfigurācija nvidia panelī.