Datuve :: Forums :: Sludinājumi :: Pērku lietotu stacionāro datoru.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 66

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 66

Datuve.lv video
Top.LV

Pērku lietotu stacionāro datoru.

Ievietoja: biiskaps @ 2014.09.08 15:10  

Pērku lietotu stacionāro datoru(bez monitora) cenu robežās no 30 - 70 euro. No Jelgavas, vai ar iespēju piegādāt uz Jelgavu. Sūtīt piedāvājumus ar parametriem un cenu uz e-pastu! biznesaforums@gmail.com

Komentāri:

#1 klf1 @ 2014.09.11 01:22

Var jau būt ka es kļūdos un ir vēl labākas vietas bet šad tad iepērkos šeit  http://www.tl.teh.lv/
Manuprāt sakarīgs piedāvājums.

#2 Asmodeus @ 2014.10.29 00:02

uz doto brīdī viņi ir pārtapuši par miskasti

#3 jurro @ 2014.10.30 19:26

Arī ieteiktu  TL Datortehnika. Ļoti sakarīgs lietoto verķu tirgotājs, visu var sarunāt. Nez, kas nepatīk Asmodeus, bet vik man bijusi darīšana, ja kādam klientam jāpalīdz sameklēt  lētu un labu, vai arī pašam kādu eksotisku detaļu kārtējā klienta kastes remontam/uzlabošanai - visu ir izdevies sarunāt ātri un bez problēmām.

#4 Asmodeus @ 2014.10.30 23:52

hz, skatījos pročus pirms gadiem diviem pirku E8300, L5520 par lētāku naudu nekā viņiem tur, m/b vispār bez komentiem. Nē nu ja baigi vajag kādu PC, kas dārgs kā piemiņa par mirušo vecmāmiņu atjaunot tad protams... Par jūsu naudu  jebkuras izvirtības... varbūt tos gatavos komplektus, kādam pacietīgam pensim, tie vispār mūsdienu brauserus pavelk?...
Kaut kā man tas atgādina strukturētus Getliņus, kur viss glabājās zem jumta lai lietus nesalīst un bomži krāsaino metālu neizrausta no vārīgām vietām...
...Bet kādreiz viņiem bija jēga...

#5 žiguļi @ 2014.11.22 10:56

CPU Pentium Dual-Core E6500 2,93Ghz
RAM 2 gb ddr2
Seagate 320gb hdd
MB Ga-g31m-es2l
Win pats uzliksi.
60EUR