Datuve :: Forums :: Dažādi :: Vai Latvijas Tiesu izpildītājs tiek klat kontam Igaunijā

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 83

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 83

Datuve.lv video
Top.LV

Vai Latvijas Tiesu izpildītājs tiek klat kontam Igaunijā

Ievietoja: spaidermens @ 2014.03.11 20:34  

Sveiki!

Tiesu izpilditajs DnB Banka ir kontam uzlicis banu, var izņemt tikkai 280EUR, minimalo algu, pārejo atņem..Jautajums tāds, ja es atveru kontu Igaunijā, piemēram Sweedbanka, Latvijas tiesu izpildītajs var arī saja banka mani turpinat terorizēt un atņemt visu naudu ko ieskaita...ZB ka lai tos šakāļus apiet...ir kadam kada ideja?

Komentāri:

#1 kaijamaijapaija @ 2014.03.12 04:56

ja neesi nekaads uper kruts oligarhs tad tiks un visu atnems.

apiet neko nevar ja neesi valdiibas vai banku strukturaas un vai kkur tur augshaa welcome to big brother! :F

paprasi savam darba deveejam vai var sanem algu aploksnee nevis bankaa tad nevarees atnemt

#2 spaidermens @ 2014.03.12 06:32

Hmzzz....taa var buut ka tiesu izpildītajs var arī kontrolet manu bankas kontu Igaunijā? Es saprotu ka tiesu izpilditajs izsuta pzinojumu uz visam latvijas bankam, kad no mana konta viņam pienakās nauda..tad sanak ka viņs izsūta to uz visām eiropas bankām? Tad jau viņam vislaiku ir aktuali jamekle kur es atveru kontus....

#3 jurro @ 2014.03.12 09:27

Labāk domā, kā visātrāk nokārtot parādu, nevis kā vēl vairāk, iespējams uz visu mūžu, sačakarēt kredītvēsturi. Tiesu izpildītājam nekas pa bankām nav jāsūta, bet jāparūpējas tikai, lai tavi dati nonāktu ne tikai Latvijas, bet arī ES un hvz kādā vēl kredītiestāžu melnajā sarakstā. Rezultātā kaut ko paņemt uz kredīta, vai saņemt aizdevumu būs nereāli.
Kā arī - tiesu izpildītājs vēl nekas, bet ja tavas parādsaistības tiks atdotas kādam parādu piedzinēju kantorim, tad ...

#4 karburators @ 2014.03.13 21:49

Par Igauniju nezinu pateikt, bet  Anglijā šķiet ka klāt netiek jo man viens paziņa uzmeta banku uz hipotekāro kredītu + vēl nemaksā bijušajai civilsievai alimentus un jau kādus 3 gadus tusē pa Angliju diezgan neslikti, tur nopirka auto normālu un kopā ar jauno draudzeni māju īrē tā neko (bet es naesaku ka tā ir labi darīt, neatbalstu)

#5 Robis84 @ 2014.03.13 22:08

Karbin - iemet ta cuvaka pirmos varda un uzvarda burtus?

#6 neteiksu @ 2014.03.15 14:38

"Šakāli" a tev patiktu kad kādam kuram tu aizdevi naudu viņš šitā izvairītos un liktu mīksto ?
Nav ko aizņemties ( vai kļūt par galvotāju ) darījumiem kurus nevari pacelt!

#7 kalibri @ 2014.03.16 21:45

karburators rakstīja:

Par Igauniju nezinu pateikt, bet  Anglijā šķiet ka klāt netiek jo man viens paziņa uzmeta banku uz hipotekāro kredītu + vēl nemaksā bijušajai civilsievai alimentus un jau kādus 3 gadus tusē pa Angliju diezgan neslikti, tur nopirka auto normālu un kopā ar jauno draudzeni māju īrē tā neko (bet es naesaku ka tā ir labi darīt, neatbalstu)

es zinu ka calis no bankas ir panemis kredītu 600ls. un uz to ar dzivo ,,,šim ir alimenti.bet  tos 600ls neaiztiek jo ta ir bankas nauda..kuru tikai vins var panemt....neviens cits jo tā takš ir bankas nauda ar kuru lauja rikoties  tkai tam kas to  ir rezervejis...Es sim prasij ka tad tu nonem naudu un atpakal jau ari kautka jaliek-sis teic protams  ta ar atpakal  liek caur automatu... nauda nak  no haltūrām kuru nekadi valst  neredz...nu vins tev apmet majai sienu un tu vinam no savas algas maksa  par halturu un ta sis  ko no kont noterejis  atliek atpakal...
Bēēt  nauda ir rezervēta pirms tada situācija izveidojusies...jo  neviens tev naudu nedos   ja paradisies ka tev kadi mesli...
Banka sim ar nepartraucot kredītu jo vienmer esot laikaus vis  adots ar procentiem...

#8 kalibri @ 2014.03.16 21:53

AAA velviens vareants ir paypals