Datuve :: Forums :: Dažādi :: Paypal Lv -Euro (mēs nezinājām)

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 46

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 46

Datuve.lv video
Top.LV

Paypal Lv -Euro (mēs nezinājām)

Ievietoja: Haiduk @ 2014.01.15 22:20  

Nez kā citiem, bet man ir atgriezta nauda uz paypal kontu kura karājās starp Paypal un Swedbanku kopš 4 janvāra.
Protams nācās sazināties ar Paypal caur Conact Us un norādīju Transaction Id`s. Diemžēl atbildi nesaņēmu ka kkas tiek lietas labā darīts, kas pa vainu, vai, ka manā Paypal kontā ir atgriezta nauda.

Bet vēl joprojām ja vēlies Withdraw`ot - uzrādās Lati. Takā - esam iestrēguši.

(bet nu visa jezga, kursu maiņa tur un atpakaļ, nodevas, atkal naudas uzlikšana uz kartes man tgd ir izmaksājusi ~30 euro) nesūdzos, bet tomēr.

Komentāri:

#1 kalibri @ 2014.01.15 23:47

es nezin man uz paypal nekadas naudas nav-vienkarsi ja ko perku tad  atiercīgi panem no manas DNB bankas atiecīgo sumu -un cik aceros  tur nekad nekadi lati nav bijusi ieks paypal -tikai un vienigi eiro
cik aceros registrejoties jau  bija minets jabūt konta vismaz sumai kas satad 1,45 EIRO- un  pec tam tika tas atgriests  konta...tak jau veikti pirkumi  sogad nekadas problemas vis tiek konvertets no  eiro pa tiešo

#2 Haiduk @ 2014.01.19 01:39

salīzinot: es rakstu problēmu par automašīnu, tu te komentē bezjēdzību par lidmašīnu.  bēdīgi un tas ir tikai sākums cilvēces pagrimumam :(

#4 neteiksu @ 2014.01.22 15:55

Tak uzraksti paypal, lai nomaina currency tavai kartei ( kartēm ) uz EUR. Visiem pārējiem viņi automātiski nomainīs līdz  Janvāra beigām ( tā vismaz viņi man teica ).

#5 Haiduk @ 2014.01.22 20:21

viss bija tik labi..... ar domu, ka vairāk idiotu nav! ehhh... rokas neceļas.

#6 kalibri @ 2014.01.23 23:02

Haiduk rakstīja:

viss bija tik labi..... ar domu, ka vairāk idiotu nav! ehhh... rokas neceļas.

nu tad iesper sev...:D