Datuve :: Forums :: Dažādi :: Norton ghost vai Acronis?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 51

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 51

Datuve.lv video
Top.LV

Norton ghost vai Acronis?

Ievietoja: zombis @ 2013.12.29 12:23  

jau kādu laiku izmantoju priekš sistēmas bekupa Norton Ghost 2003. it kā viss strādā, vienīgi viņš vienmēr uztaisa vairākus failus. sistēmu turu uz citas partīcijas (nevis ierakstu CD).
tagad ienāca prātā, ka varbūt varētu pamēģināt to Acronis Disk Director Suite. Kāds var pateikt atšķirību starp šiem diviem.

P.s. esmu viens no tiem dinozauriem, kurš vēl sēž uz XP.

Komentāri:

#1 jurro @ 2013.12.29 17:57

Kopš pamēģināju Acronis (nu jau kādi 10 gadi) , par Ghost zudusi jebkāda interese. Un jā - tev vajag Acronis True Image - smuki izveidosi gan visa HDD, gan atsevišķu partīciju image, ko varēsi arī papildināt ar veiktajām izmaiņām, kā rī datu mapes papildināt.
Pats lietoju Hiren's Boot CD esošo, bet ir pieejami arī "tīri" Acronis bootablie CD.
 Bet - image glabāt uz citas partīcijas, taču uz tā paša HDD - nu tas nav prāta darbs.

#2 zombis @ 2013.12.30 00:06

Tomēr uzliku Acronis True Image. Noklonēju visu HDD. Pēc tam to klonu uzliku uz ārējā HDD. jau pamēģināju atjaunot, un viss darbojas.
Klau, kā darbojas tas bootable cd?

pašlaik vienkārši noklonēju visu 1:1 (DVD nerakstīju). ar visām programmām man sanāca mazliet pāri 8GB.
Tagad ja man dators nobirst kapitāli, ka nav iespējams vairs palaist to Acroni, tad nāksies pa jaunu uzlikt visu Windows, un tas caur to Acroni pa jaunu uzlikt visu. protams, tas ir ilgāks process, bet labāk tā, nekā pa jaunu ne tikai Windu likt, bet arī pēc tam visu konfigurēt no nulles.

#3 skunks @ 2013.12.30 00:28

Priekš HDD klonēšanas nekas labāks par Clonezilla nav.

#4 zombis @ 2013.12.30 12:52

Klau, kā pareizi jāuztaisa tas system restore point? Piemēram es uztaisu viņu, bet viņš pēc kāda laika, teiksim, mēneša netiek izdzēsts?