Datuve :: Forums :: Dažādi :: µTorrent un failu atlasīšana?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 64

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 64

Datuve.lv video
Top.LV

µTorrent un failu atlasīšana?

Ievietoja: zombis @ 2013.12.22 16:38  

Ir µTorrent klients. problēma sekojoša,  ja novelk kādu filmu paku, kur iekšā ir vairākas filmas, man viņš piedāvā lejupielādēt visu paku ar n-tām filmām. Jautājums šāds, pie opcijām laikam nevar norādīt lai man vispirms piedāvā izvēlēties, kuru filmu tieši vajag vilkt?

Komentāri:

#1 romajo @ 2013.12.22 18:07

Kas tās par pakām? Kad es velku kādu seriālu, kurš tiek papildināts vienā torrentā, tad jau pie apstiprināšanas parādās visu velkamo failu saraksts, kurā var izvēlēties, ko tieši lejpielādēt. Parasti no sākuma spiežu izlaist visu un tad atķekšēju ko man vajag. Viss atnāk mapē un nākamās sērijas arī tiek pārvietotas uz to mapi.

#2 kalibri @ 2013.12.23 09:40

romajo rakstīja:

Kas tās par pakām? Kad es velku kādu seriālu, kurš tiek papildināts vienā torrentā, tad jau pie apstiprināšanas parādās visu velkamo failu saraksts, kurā var izvēlēties, ko tieši lejpielādēt. Parasti no sākuma spiežu izlaist visu un tad atķekšēju ko man vajag. Viss atnāk mapē un nākamās sērijas arī tiek pārvietotas uz to mapi.

tieši tā,,,tapat muzikas hītus var atlasīt....nav visādi tur" klingklang esam klāt " javelk līdzās...

#3 pirsik @ 2013.12.23 09:52

Ja tas būs magnet links kā thepiratebay, tad failu saraksts parādīsies un attiecīgi ieķeksēt varēsi, tikai pēc lejupielādes uzsākšanas, protams, ja kāds ne visai apdāvināts censonis nebūs sametis visas filmas vienā arhīvā, kur neko atsevišķi izķeksēt protams nevarēsi.

#4 zombis @ 2013.12.23 11:47

Piemēram novelkot kādu filmu paku, kur iekšā ir vairākas filmas, man utorrent piedāvā vilkt visas. savukārt ar Bitcomet klientu tiek piedāvāts atlasīt, kuri filmu vajag vilkt (izņemot/ieliekot ķeksīti). tātad pieņemam, ka vaina ir tajā Utorrent klientā. es nekur iekš viņa setingiem neredzu, kur var ielikt ķeksīti, lai tiktu piedāvāts kuru failu vilkt.
P.s. teiksiet lai lietoju Bitcomet, bet esmu pieradis pie tā utorrent.

#5 kalibri @ 2013.12.23 13:24

tu sapistu utorrentu uzlicis ,,,ko te vairs teikt...

#6 pirsik @ 2013.12.24 07:28

zombis rakstīja:

es nekur iekš viņa setingiem neredzu, kur var ielikt ķeksīti, lai tiktu piedāvāts kuru failu vilkt.

Settingos ir uzstādījums "show  window that displays files inside", bez tam, galvenajā logā Options Menu, ja ieliek ķeksi pie "Show Detailed Info" (F5), tad apakšā parādās logs ar tabiem, kur spied uz failu tabu un iezīmē failus, saliec prioritātes  vai "don't download".

P.s. kādu utorrent versiju lieto?

#7 zombis @ 2013.12.24 11:05

liels paldies pirsik. Uzliku jaunāko versiju (3.3.2). tagad novelkot x-mas filmu paku, piedāvā atlasīt, kuru filmu vajag vilkt.
P.s. starp citu tādu "show  window that displays files inside" punktu nemaz neatrodu.

Priecīgus ziemassvētkus!

#8 kalibri @ 2013.12.24 21:08

zombis rakstīja:

liels paldies pirsik. Uzliku jaunāko versiju (3.3.2). tagad novelkot x-mas filmu paku, piedāvā atlasīt, kuru filmu vajag vilkt.
P.s. starp citu tādu "show  window that displays files inside" punktu nemaz neatrodu.

Priecīgus ziemassvētkus!

Tadas iespejas bij uz jebkuru versiju....

#9 karburators @ 2013.12.25 13:36

Lieto Vuze http://www.vuze.com/ , tas ir vēl ērtāks un ar funkcijām kas nepiemīt augstākminētajiem torrentklientiem