Datuve :: Forums :: Operētājsistēmas :: Linux?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 104

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 104

Datuve.lv video
Top.LV

Linux?

Ievietoja: fona1 @ 2013.12.16 20:51  

Sveiki!
Cik izpētiju, ka manam datoram ir bijis ieprieks Linux virsu.(tagad w7)
Gribēju pajautāt, kuru no linux veidiem labāk uzinstalēt?

Komentāri:

#1 Lielkuilis @ 2013.12.16 23:28

Nesaprotu, kāpēc mums būtu jāzina tas, ka kādu datoru pirms 100 gadiem bija plosījis Linux'zvērs? Kāds tur sakars ar jautājumu?

#2 jurro @ 2013.12.17 08:26

Ja gribi normālu ieteikumi - nevis par pagātni raksti, bet pasaki kas lācītim vēdērā (vismaz CPU,RAM, VGA) un kādiem darbiem paredzēts.

#3 romajo @ 2013.12.17 10:02

... kā arī, būtu interesanti zināt iemeslu šādai migrācijai. Vai tiešām sirdsapziņa pamodās?

#4 karburators @ 2013.12.18 00:17

Mazohists? Kāpēc gan būtu jāmaina stabila, pārbaudīta sistēma pret kaut kādu eksperimentālu amatieru savārstījumu?

#5 kasis @ 2013.12.20 07:50

Piekrītu "karburatoram". Mājās savam PC turu Ubuntu likumības dēļ. Kopumā ar Linuxi esmu ļoti, ļoti neapmierināts. Kaut vai problēmas ar flash pleijeri (nākas lietot alternatīvu, jo orģinālais nedarbojas un viss), kaitinošā URL ievade, faktiskā dokumentu nesaderība ar ar docx, pptx formātiem (un man pie kājas, ka "MS jau vainīgi" - piemērojas taču stiprākajam) utt. utpr. Pa lielam redzu 3 Linux plusus - likumība, drošība (ja gribi konfigurēt), ātra OS ielāde.

#6 fona1 @ 2013.12.20 11:19

secinaju, ka labāk paturēšu windows7...sim vismaz viss ir zinams, kur un kas atrodas...

#7 kalibri @ 2013.12.29 22:49

uliec popermint:D

#8 fona1 @ 2013.12.29 23:03

kātad, tulīt...

#9 kalibri @ 2013.12.30 11:08

fona1 rakstīja:

kātad, tulīt...

#10 dzeks @ 2013.12.30 13:22

tikai pasaki tas tas ir laptops.
ja interesē linux iesaku sākta ar ubuntu gnome vides, tas sākumam. vairums linux vides programmas kopē windows iespējas. man linux installs bija tikai vienu riezi tas vairāk domāts lai windows uzlikt. pēdējo riezi disks nobira biju servisā pārlika windows un viss kārtībā. kde vidi kubuntu nesaprati tiklidz noņem kde vides elementus atpakaļ tikai reinstall. kde neiesaku. man nav sanācis eksperimentēt ar debian kas ir galvenais mātes linux. ja būtu vajadzība palietotu. man windows disks pilns.

#11 Govrix @ 2014.03.29 22:05

Neizprotu visas problēmas, jau 7 gadus lietojums ubuntu un problēmu nav, flash strādā (oriģinālais Adobe), ar nesakritību docx atrisinājums ir vienkāršs, saglabājot failu nomaiņu formātu un viss. Viss ir pieejams un wine smuki emulē windows vidi, jautrākais ir tas ka uz vienādiem kompjiem windows programmas caur wine strādā ātrāk nekā pašā windows. Ubuntu ir plašs atbalsta forums un ļoti daudzu valodu esamība, pats piedalos pie ubuntu lokalizācijas uz lv valodu.

Norādi tikai datora parametrus un tev ietekmē vispiemērotāko distributīvu.

#12 Govrix @ 2014.03.29 22:09

Kaitinoša URL ievade??????????
Tikpat kaitinoša kā visur, ubuntu standartā nāk Mozilla un izskatās identiski ar citām os
Kur problēma?

#13 vecis 60 @ 2014.03.30 09:55

Laikam esmu tipisks "mājsaimniecis", turklāt vēl iesūnojis un skops. Kaste man ir 10-gadīgs pentiums, un par modernām OS var aizmirst. Esmu mēģinājis dažādus Linuxus, ar uzsvaru uz vieglākiem.Priekš PUPPY laikam esmu par stulbu, tur man nekas labs nesanāca:(. Mint un Peppermint nav ne vainas, bet visbeidzot man iepatikās LXLE 12.03. Griežas tikpat žirgti kā XP bez antivīrusa:). Protams, ir jau kur piesieties, bet pa lielam esmu apmierināts:).