Datuve :: Forums :: Programmatūra :: Usb flash exfat nevar formatēt uz ntfs

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 106

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 106

Datuve.lv video
Top.LV

Usb flash exfat nevar formatēt uz ntfs

Ievietoja: Reyz @ 2013.12.10 13:03  

Sveiki, ir tā , ka man tagad ir 500gb exfat flash. Bet gan TV, gan PS3 nelasa viņu, varbūt ieteiksiet,kā es viņu varu formatēt? PC atļauj tikai uz FAT32, bet tur nevar ielikt vairāk par 4gb.

Ceru uz Jūs atsaucību, paldies.

Komentāri:

#1 jurro @ 2013.12.10 13:24

500 GB flash ???  Kur tik labas "legālās narkotikas" dabūji ???
Ja nu tomēr ir runa par ārējo HDD - tad uz ntfs bez problēmām var formatēt, ja tev nepiedāvā, tad info  sīkāk - kāda OS, kas par verķi.
http://www.ntfs.com/quest22.htm

#2 Reyz @ 2013.12.10 19:47

jurro rakstīja:

500 GB flash ???  Kur tik labas "legālās narkotikas" dabūji ???
Ja nu tomēr ir runa par ārējo HDD - tad uz ntfs bez problēmām var formatēt, ja tev nepiedāvā, tad info  sīkāk - kāda OS, kas par verķi.
http://www.ntfs.com/quest22.htm

Nē, tā ir usb flash. ārējo cieto zinu, tapēc jautāju.

ķīniešu ražojums, laikam.
Ebay. Uz super deal dabūju.

#3 jurro @ 2013.12.10 22:53

Nu ja jebajā un vēl no ķīnieša - nu tad apsveicu :D. Tiešām neko neesi dzirdējis par šķībaču viltojumiem ?  500 GB tur nav un nekad nav bijis. Lai uzzinātu reālo ietilpību un to arī varētu izmantot, uzlaid šo:
http://www.pendriveapps.com/test-for-fake-usb-flash-drives-h2testw/

#4 Reyz @ 2013.12.12 00:17

jurro rakstīja:

Nu ja jebajā un vēl no ķīnieša - nu tad apsveicu :D. Tiešām neko neesi dzirdējis par šķībaču viltojumiem ?  500 GB tur nav un nekad nav bijis. Lai uzzinātu reālo ietilpību un to arī varētu izmantot, uzlaid šo:
http://www.pendriveapps.com/test-for-fake-usb-flash-drives-h2testw/

Izmēģināju, visi 500Gb ir, 7h testēja.

Tākā, laikam viss ir ok. Man pašam arī par brīnumu.

Bet formatēt var tikai fat32 vai exfat

#5 kalibri @ 2013.12.12 06:11

Reyz rakstīja:

jurro rakstīja:

Nu ja jebajā un vēl no ķīnieša - nu tad apsveicu :D. Tiešām neko neesi dzirdējis par šķībaču viltojumiem ?  500 GB tur nav un nekad nav bijis. Lai uzzinātu reālo ietilpību un to arī varētu izmantot, uzlaid šo:
http://www.pendriveapps.com/test-for-fake-usb-flash-drives-h2testw/

Izmēģināju, visi 500Gb ir, 7h testēja.

Tākā, laikam viss ir ok. Man pašam arī par brīnumu.

Bet formatēt var tikai fat32 vai exfat

ja flesh tad uz NTF jau ar nevarēs...tur tik FAT32 vai exFAT

#6 jurro @ 2013.12.12 08:41

Kalibri beidz muldēt - varbūt parādīt tev savas fleškas - visas uz NTFS :D?
Par tēmu - tā arī neesi pateicis, kāda OS. Ja XP - tad kā jau pirmajā postā norādīju. Ja W7 vai W8 - NTFS tiek piedāvāts automātiski visam, kas ir virs 4 GB.

#7 Inspektors_Caps @ 2013.12.13 04:43

Ja nemaldos, pat komandrindā ar "format" var noformatēt uz NTFS. Un ar MiniTool Partition Wizard Home Edition vispār var noformatēt ko un kā grib.

#8 kalibri @ 2013.12.13 22:38

jurro rakstīja:

Kalibri beidz muldēt - varbūt parādīt tev savas fleškas - visas uz NTFS :D?
Par tēmu - tā arī neesi pateicis, kāda OS. Ja XP - tad kā jau pirmajā postā norādīju. Ja W7 vai W8 - NTFS tiek piedāvāts automātiski visam, kas ir virs 4 GB.

Tev peža nofarmeeta uz NTFS :D!

#9 kalibri @ 2013.12.13 22:40

Inspektors_Caps rakstīja:

Ja nemaldos, pat komandrindā ar "format" var noformatēt uz NTFS. Un ar MiniTool Partition Wizard Home Edition vispār var noformatēt ko un kā grib.

HDD noskrējiens to nepieļauj jo tev CELKA formēta uz sajug disk izspiedeej gultniem...

#10 neteiksu @ 2013.12.15 01:14

Protams, 500GB...
Jā "ir" tādas - tikai kaut kā vecākos failus nevar atvērt, jo viņi vairs fiziski neeksistē. Tikai rādās kā 500GB - reāli max 8GB.
Un tas, ka nevar noformatēt NTFS jau liecina par kaut ko.

#11 kalibri @ 2013.12.15 09:43

neteiksu rakstīja:

Protams, 500GB...
Jā "ir" tādas - tikai kaut kā vecākos failus nevar atvērt, jo viņi vairs fiziski neeksistē. Tikai rādās kā 500GB - reāli max 8GB.
Un tas, ka nevar noformatēt NTFS jau liecina par kaut ko.

tur augstāk viens klitoors saka, kas lielāks pa 4 GB  javarot !

#12 Killercompany @ 2013.12.22 01:56

es šeit saskatu 3 pasaules līmeņa idiotus. pārdevēju, pircēju un kalibri.
pircējam iesaku pamēģināt šajā brīnumā tiešām arī ierakstīt datus. jo testos sen vairs neko neatklāsi. sen jau visas ebay fleškas adresējas rekursīvi uz 4 vai 8gb ciklu, kaut līz bezgalībai, šajā gadījumā līdz 500gb. reālākais kā to atklāt - ierakstīt 500GB un pēc tam tos arī nolasīt :D. būs tev ziemassvētku pārsteigums.

#13 kalibri @ 2013.12.22 09:36

Killercompany rakstīja:

es šeit saskatu 3 pasaules līmeņa idiotus. pārdevēju, pircēju un kalibri.
pircējam iesaku pamēģināt šajā brīnumā tiešām arī ierakstīt datus. jo testos sen vairs neko neatklāsi. sen jau visas ebay fleškas adresējas rekursīvi uz 4 vai 8gb ciklu, kaut līz bezgalībai, šajā gadījumā līdz 500gb. reālākais kā to atklāt - ierakstīt 500GB un pēc tam tos arī nolasīt :D. būs tev ziemassvētku pārsteigums.

tieši tā  Hanza Net !!!:D

#14 Reyz @ 2013.12.23 22:48

Pagaidām ir 100gb filmas iekšā flash un visas lasa un rāda uz Tv , redzēs,kas tālāk.
Killercompany rakstīja:

es šeit saskatu 3 pasaules līmeņa idiotus. pārdevēju, pircēju un kalibri.
pircējam iesaku pamēģināt šajā brīnumā tiešām arī ierakstīt datus. jo testos sen vairs neko neatklāsi. sen jau visas ebay fleškas adresējas rekursīvi uz 4 vai 8gb ciklu, kaut līz bezgalībai, šajā gadījumā līdz 500gb. reālākais kā to atklāt - ierakstīt 500GB un pēc tam tos arī nolasīt :D. būs tev ziemassvētku pārsteigums.

#15 Killercompany @ 2013.12.24 02:17

kalibri rakstīja:

tieši tā  Hanza Net !!!:D

Kur tie gadi, kur tie gadi... bet par tevi - vēl aizvien kaligrāfija nav tava stiprā puse...

#16 kalibri @ 2013.12.24 21:09

Killercompany rakstīja:

kalibri rakstīja:

tieši tā  Hanza Net !!!:D

Kur tie gadi, kur tie gadi... bet par tevi - vēl aizvien kaligrāfija nav tava stiprā puse...

nuja augoņdēls:D!