Datuve :: Forums :: Dažādi :: 21. Novembra Maxima traģēdija

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 78

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 78

Datuve.lv video
Top.LV

21. Novembra Maxima traģēdija

Ievietoja: Spook87 @ 2013.11.23 22:19  

Nu ko? Visur ziņās ir zolitūdes Maxima. Interesanti ko šeit par to visu teiks tauta. Bez cenzūras forums. ^_^

Komentāri:

#1 Firza @ 2013.11.24 12:56

Vai tad ar diskusijām ar apollo, delfi, tvnet ir par maz?

Un ko jaunu domā te uzzināt? Tāpat, taču ir skaidrs, ka visās latviešu nelaimēs vainīgi ir Ušakovs, Dombrovskis, Bilss Geits, krievi, žīdi. Vainīgi ir „tie tur sliktie”, bet es pats esmu balts un pūkains - vienmēr ievēroju drošības tehniku, nekad nepārkāpju satiksmes noteikumus, un ja nu pēkšņi kaut ko pārkāpju, tad pie tā tāpat ir vainīgs Ušakovs, Dombrovskis, jo nav stāvējuši man klāt tad kad es kaut ko pārkāpju. „Baltais un pūkainais” latvietis nestrādā celtniecībā un nepazīst nevienu celtnieku. „Baltais un pūkainais” nekad nedod kukuļus – ja ceļu policists noķer par satiksmes noteikumu pārkāpu, tad viņš bez ierunām samaksā sodu, ja ugunsdzēsējs latvietim piederošā īpašumā konstatē pārkāpumus, tad latvietis protams uzreiz steidz visu novērst (ierīkot signalizāciju, nopirkt ugunsdzēšamos aparātus, izbūvēt avārijas izeju), un nemēģinās atpirkties. Protams, „baltais un pūkainais” latvietis virtuvē, internetā šķendējas, par to, ka maitas ugunsdzēsēji, ceļu policisti  piesienas nepamatoti, un „tie tur sliktie” ir izdomājuši stulbus noteikumus. Skolā, augstskolā „baltais un pūkainais” latvietis visus darbus raksta pats un nekad neko nav norakstījis. Copy/paste darbus uzdod par saviem tikai „tie tur sliktie”. „Baltais un pūkainais” latvietis ir speciālists visās dzīves jomās un labāk zina kā citiem cilvēkiem vajag darīt viņu darbu.

#2 zombis @ 2013.11.24 15:18

Pie visa vainīgi ir citplanētieši.

#3 kalibri @ 2013.11.24 16:06

zombis rakstīja:

Pie visa vainīgi ir citplanētieši.

Es tam piekrītu ,citplanetiesiem nepatīk maxsimas veikosi,tieši tā pat kā man  -.Man galvenais lai jumts turās Supernēto...

#4 Asmodeus @ 2013.11.25 09:16

kaut kādu debīlu skrūvju dēļ 54 līķi

#5 kalibri @ 2013.11.25 23:02

Asmodeus rakstīja:

kaut kādu debīlu skrūvju dēļ 54 līķi

Un cik tādu konstrukcīju jau nav  un nebūs:)-xuļi, takš eiropas standarts...ekonomika takš pirmā vietā....
Un kas tur īsti bija  to neviens nezin-pareizāk nav jāzin