Datuve :: Forums :: Internets :: Pieslēgšnās wi-fi

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 62

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 62

Datuve.lv video
Top.LV

Pieslēgšnās wi-fi

Ievietoja: rokucis @ 2013.11.19 00:07  

Palīdziet lūdzu ar padomu tumšam ļautiņm!
Problēma tāda - gan protatīvais, gan planšetnieks uzrāda e-ntos tīklus, bet ievadot pareizu loginu un paroli met ārā kaut kādus errorus (pats neesu tos redzējis).  Respektīvi cits kompiks ar to pašu paroli iet... un tas tā notiek ar dažādiem tīkliem....

Komentāri:

#1 bykeda @ 2013.11.19 21:06

1) izmanto savu wifi rūteri un tā paroli
2) neslēdzies pie kamiņa Wifi un nezodz netu
3) to, ko tu pats neesi redzeejis un neesi parliecinaats, neprasi. Kaapeec? Piem.
Man chomam ir auto, vakar pieleca, shodien nelec. Pats neredzeeju,bet vinjss teica...Izraadas,ka tas choms veel finaalaa ir ar to ''nepielecosho'' auto uz darbu aizbraucis! Nu sanaak galiigs piiiiiii....

4) jautāt padomu un piebilst siikakas nianses - tas jau ir sarezgjiiti! Kaa lai tauta zin,kas tas ir par auto vai kas tas ir par kompi un kas uz vinja ir uzlikts. Kaads win?Varbuut vispaar Linux. Antivirus ir,...nav, kad skeneets, svaigs softs, ...sen instaleets, utt.?

#2 kalibri @ 2013.11.20 21:51

protams ka  rooter galig pakala  sakonfigurēts -vai citam  grib uzlīst virsū...

#3 abidox @ 2013.11.22 00:23

ja tev mājās LTC un kaimiņiem arī (šobrīd bieža parādība) tad nav brīnums - pačeko sava rūtera SSID un wi-fi key un būs viss OK man vienam čomam tāpat bija, ka nevarēja pieslēgties pie jaunā LTC rūtera pēc rūtera konfigurācijas apskates un pareizo parametru ievadīšanas datorā viss aizgāja bez problēmām