Datuve :: Forums :: Internets :: Ruteru apvienošan?!

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 63

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 63

Datuve.lv video
Top.LV

Ruteru apvienošan?!

Ievietoja: kalibri @ 2013.11.02 13:43  

Liet tāda ka man midzenī ir  DVAS IP adreses-aiz svicsha pieslēgri divi rooteri  -kurus vaidzetu  koplietot...
Tanu Jautajums tads Lai nebūtu  speciali japarsledzas -  savienojot abu rooteru  LANus, bus lieta atrisinata vai kadi mesli tik notiksies.
Zinu zinu ar divām  tiklukartīm ari var  izlocīties ,bet nax ...

Komentāri:

#1 bykeda @ 2013.11.03 19:29

Ja tavaa midzenii nav vesela kaudze ar vienlaicigi stradajoshiem datoriem, tad njem to switch nost, liec vispirms router-i,saliec visus settingus vinjam kaa vajag un buus tev lokaalais lans un vareesi piljiit datus no viena kompja uz otru bez probleemaam.Buus iespeeja juuzot liidz divi simti piecdesmit četriem kompjiem,kaa to parasti razzotaajs noraada savaa ruutera specifikaacijaa un dzive buus izdevusies

#2 kalibri @ 2013.11.03 20:41

bykeda rakstīja:

Ja tavaa midzenii nav vesela kaudze ar vienlaicigi stradajoshiem datoriem, tad njem to switch nost, liec vispirms router-i,saliec visus settingus vinjam kaa vajag un buus tev lokaalais lans un vareesi piljiit datus no viena kompja uz otru bez probleemaam.Buus iespeeja juuzot liidz divi simti piecdesmit četriem kompjiem,kaa to parasti razzotaajs noraada savaa ruutera specifikaacijaa un dzive buus izdevusies

Bļēēēd pag,ne tik struji! Kopa strada  kadi 7 PC+telefoni kādi  4+2 sat. resiveri,,,.Teicu  divas IP man ir ,vienu dodu kaiminam ar  atsevišķu atrumu ,bet vaig ta lai es pie otras IP atrodoties nepistos ar parslegšanos...lai  sis varētu  vai es ko varetu  nosaretu padot-vispar šim  straumeju TV  taka  visi  sud straumesanas  ir mana kompi ,bet  aiz otra rootera  ja esi tad huju  sis tiek klat pi tiem  sud  failiem-vaig ta lai   mes kopa  var  manevrēt -bet internet atrums katram savs...aizvien  rooter ta nehuja tak nevar   noveidot  ka  katra LANa sava IP ar atiecīg atrum pieškirtās no internet sniedzej puses.,tur jau tad jaubūt kautkadam dubult WANam,,,!!!

Tu jau neiebrauci lietā..ka DIVAS ATSEVISKAS ienakošās IP ir katram  ...lidz ar to  talab starpa vaidzēj  svichu  aiz vienas  lielas  WI FI antenas kuru uzstadijusi internet  sniedzej firma,es kaut var visus 7 dzivoklus ar to anteni nodrosinat ar internet  -a kam tas vaidzīgs ka  daži jau tagat  sed bez elektribas :D!

#3 Robis84 @ 2013.11.04 13:22

ja Tu nevis X stundas dienaa uzbudinaatos par kapeiku izmilesanu, terejot elektribu datoram, apgaismojumam, maksatu par internetu, nolietotu vadus, elektronus un klaviaturu, bet gan tumsa, ar atru roku berzesanu apsilditu telpu, Tu mieriigi par ietaupito naudu peec 2 gadiem vareetu nopirktu ruteri

#4 kalibri @ 2013.11.04 21:13

Robis84 rakstīja:

ja Tu nevis X stundas dienaa uzbudinaatos par kapeiku izmilesanu, terejot elektribu datoram, apgaismojumam, maksatu par internetu, nolietotu vadus, elektronus un klaviaturu, bet gan tumsa, ar atru roku berzesanu apsilditu telpu, Tu mieriigi par ietaupito naudu peec 2 gadiem vareetu nopirktu ruteri

Jefiņ ,man ir 4 rooteri

#5 Robis84 @ 2013.11.04 21:47

Nu puissss - "ciena & respekts" tev

#6 bykeda @ 2013.11.04 21:52

'' ...aizvien  rooter ta nehuja tak nevar   noveidot  ka  katra LANa sava IP ar atiecīg atrum pieškirtās no internet sniedzej puses.,tur jau tad jaubūt kautkadam dubult WANam,,,!!!''
Var.piemeeram Mikrotik ruuterim bez probleemaam.Var arii triis wan-us ''iedaliit''.Stream aatrums arii konfigureejas tiiri zoliidi.Taa kaa var:)

#7 jurro @ 2013.11.05 08:34

Laimīgi atkal
Pie loga es smejos,
Manā sētā
Kretīni dejo.

Viņi to labāk
Par normāliem māk,
Viņiem tas iznāk

Patiesāk.


 Svēta patiesība Elsbergam un Kulakovam :D !

#8 kalibri @ 2013.11.05 19:27

jurro rakstīja:

Laimīgi atkal
Pie loga es smejos,
Manā sētā
Kretīni dejo.

Viņi to labāk
Par normāliem māk,
Viņiem tas iznāk

Patiesāk.


 Svēta patiesība Elsbergam un Kulakovam :D !

Talab ka tu viniem suukaa  nekaadas patiesības nebūs viniem....

#9 kalibri @ 2013.11.05 19:28

Robis84 rakstīja:

Nu puissss - "ciena & respekts" tev

Laikam vēl  neiebrauci savaa skaidu saišķī....

#10 kalibri @ 2013.11.05 19:29

bykeda rakstīja:

'' ...aizvien  rooter ta nehuja tak nevar   noveidot  ka  katra LANa sava IP ar atiecīg atrum pieškirtās no internet sniedzej puses.,tur jau tad jaubūt kautkadam dubult WANam,,,!!!''
Var.piemeeram Mikrotik ruuterim bez probleemaam.Var arii triis wan-us ''iedaliit''.Stream aatrums arii konfigureejas tiiri zoliidi.Taa kaa var:)

Cik tads  draņķis maksā...?

#11 bykeda @ 2013.11.05 21:26

Tas gluzzi drankjis nebuus:) Normaals,stabiils dzelziits.Noperkams ir protams dazzaadaas cenaas, viss atkariigs no vajadziibaam. Teiksim ar shaadu - http://router.lv/product/153/lv/  ..... bus pilniigi okei, ja viens nevajadzees max lielu wifi parklajumu, jo tam ir iebuuveetas antenas.Lielaakam parklaajumam (lielai privaatenei) labaaks buutu tomeer modelis ar aareejaam antenaam. Ar config instrukcijaam pilns nets.Ja galiigi nesanaak neko saprast no konfiga, vari uzsist PM.

#12 Killercompany @ 2013.11.11 23:13

pats lietoju Mikrotik 2011UAS-2HnD. izdarīt var jebko.
bet ja tagad sēdi uz kaukāda lētuča tad apskaties vai var iešūt dd-wrt. rūteris paliks stipri funkcionālāks un ātruma limiti arī būs. nebūs 2 gadi jādročī tumsā lai iekrātu naudu normālam rūterim.

#13 kalibri @ 2013.11.15 06:04

Killercompany rakstīja:

pats lietoju Mikrotik 2011UAS-2HnD. izdarīt var jebko.
bet ja tagad sēdi uz kaukāda lētuča tad apskaties vai var iešūt dd-wrt. rūteris paliks stipri funkcionālāks un ātruma limiti arī būs. nebūs 2 gadi jādročī tumsā lai iekrātu naudu normālam rūterim.

Es jau 5 gadus pustumsā dročij lai iekrātu lētajam :),bet nosauc savu adresi -lai zinu kur ir tavs rooteris -nebūs veel 2 gadi jadroči...?