Datuve :: Forums :: Video & Audio :: WebCam

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 71

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 71

Datuve.lv video
Top.LV

WebCam

Ievietoja: mazaa933 @ 2013.09.23 13:11  

Problēma ir tāda, man ir HP Pavilion dv6000, un man nestrādā kamera. piemēram skypā darbojas, bet citās adresēs nē. Vai problēmu var atrisināt uzinstalējost kādu softwar?

Komentāri:

#1 Robis84 @ 2013.09.23 14:02

Domajams, ka ne, izskatas ka tilti nobrukusi vai turas uz 1 "armaturas", janem bus paliga fens vai ari met ieksa ss un smere vinu prom...

#2 jurro @ 2013.09.23 16:00

Un kas tās ir par "adresēm" kur būtu jādarbojas ? Skypā darbojas? Bildi ierakstīt vari ? Tātad ar dzelžiem viss OK, bet kamēr nepasaki ko tieši gribi panākt, neko tev nevar pateikt (ja vispār tas, ko vēlies, ir iespējams).

#3 Robis84 @ 2013.09.23 16:54

Hard_Pron_Cow_Fucker_Master.org

#4 mazaa933 @ 2013.09.23 17:04

Piemēram, nevar spēles uzspēlēt ar webkameru, bildes uzņemt arī nevar, piemēram, " http://www.pixect.com/ " un visās pārējās adresēs.Vienīgā vieta, kur viņa darbojas ir skyps.

#5 mazaa933 @ 2013.09.23 17:06

Robis84 rakstīja:

Hard_Pron_Cow_Fucker_Master.org

Ja jau tu tā dari, tad nevajag jau uzreiz stāstīt to visiem. Paturi savas muļķības pie sevis.

#6 jurro @ 2013.09.23 18:22

Tā kā man nav web kameras, nevaru pārbaudīt, bet pirmais jautājums, atverot linku, jau ir - atļaut  šai lapā lietot web kameru. Ja pirmajā reizē nospiedi nevis Allow bet Deny - tad skaidrs, ka nedarbosies. Tāpat gan jau citos saitos. Pašai kamerai un draiveriem nekādas vainas.

#7 mazaa933 @ 2013.09.23 20:20

Esmu pārbaudījusi ļoti daudzās adresēs ieiet ar webkameru, kādreiz gāja, kkādu pēdējo mēnesi nu jau kā neiet. nekad neesmu spiedusi "Deny" vienmēr tikai atļaut lietot. Visādi esmu izmēģinājusi ieslēgt viņu, bet nekā.
Un tagad sāku domāt, varbūt labākais veids, lai viņa darbotos ir pārinstalēšana?

#8 jurro @ 2013.09.23 20:49

Nu ja agrāk visur darbojās un tagad ne - gan jau kāda jauka radība vai vispār piedrazota sistēma traucē. Kas notiek Safe Modē (kaut gan tad var arī nedarboties)? Neredzot to kasti saprast kas tieši rada problēmu protams nevar, bet ja problēma tikai web lapās - iztīri pārlūka kešu, izmet  cookies,  pamēģini citu pārlūku - Firefox, Chrome, IE, Opera - iespējams vaina tur.