Datuve :: Forums :: Programmatūra :: No bootable device - insert boot disk and press any key

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 81

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 81

Datuve.lv video
Top.LV

No bootable device - insert boot disk and press any key

Ievietoja: Ochocinco @ 2013.09.23 12:04  

Labas dienas!

Lieta tāda, ka Packard Bell portatīvais kārās virsū, aiznesu uz garantiju. Tagad dabūju atpakaļ un šie man nomainījušu HDD.
Slēdzu iekšā kompi un man rādās šitā ziņa:

Check cable connection!

PXE-M0F: Exiting Intel PXE ROM

No bootable device - insert boot disk and press any key

No sākuma domāju, ka vnk jāpārinstalē OS, bet viņš man nemaz negrib lasīt CD. Cik saprotu, tad vaina ir HDD. Kas tieši man jādara lietas labā?

Komentāri:

#1 Robis84 @ 2013.09.23 12:06

Nu negrib lasit - tad stiep vien atpakal un lai maina DVD-RW.

Vai viss labak stiep pie manis - saliksu visu ka vajag - leti nebus.

#2 Ochocinco @ 2013.09.23 13:37

Domā problēma ir DVD-RW? Pirms tam jau bija OK.
nevarētu būt, ka cietais kaut ko neatpazīst vai tamlīdzīgas  problēmas ar HDD?

#3 jurro @ 2013.09.23 13:38

Vai uz tā HDD vispār ir sistēma ? Visticamāk nav tādēļ arī prasa bootablu iekārtu.  Vai arī BIOSā nav norādīts kā pirmais.  Ko nozīmē - negrib lasīt CD? Lasītājs BIOSā uzlikts kā pirmais bootablais, CD/DVD vispār ir bootabls? Arī neejot BIOSā bootošanās izvēlni var dabūt, startējot spaidot F8, F11, F12 (kā nu kuram dzelzim).
        P.S.
 Nebaro trolli (sk. iepriekšējo postu :D ).

#4 Ochocinco @ 2013.09.23 13:54

irir uzlikts kā pirmais CD/DVD biosā un jābūt bootablam, jo tas ir tas pats CD, ar kuru ieliku iepriekšējo OS. Nevar tak tas pazust

Un ko nozīmē - "Vai uz tā HDD vispār ir sistēma?"
Neko par to HDD nezinu, ja jau servisā man iemeta jaunu HDD
Tā kā es nezinu, ko tas īsti nozīmē, tā varētu būt problēma :D

#5 Robis84 @ 2013.09.23 14:01

Galvenais neklausies to gandzas pipmani, vins te ir vietejais pajols.

Es teicu kas ir pie vainas, skatit #1!!!

#6 Forgots @ 2013.09.23 14:46

Ja pats nezini vai uz  HDD ir vai nav sistēma un nezini ko tas nozīmē. Tādā gadījumā neko nedari pats bet nes atpakaļ uz servisu.

#7 jurro @ 2013.09.23 14:56

Vispār šitas "Check cable connection!" ir aizdomīgi. Laptopa gadījumā gan tas norāda uz problēmu ar kontaktiem. BIOSā to HDD redz?
Bet jā - Forgots ieteikums te būtu pareizākais variants.

#8 Ochocinco @ 2013.09.23 19:12

Labi, tad nesīsim ServiceNetam atpakaļ, lai izdara visu līdz galam

Tajā repair lapā tas čalis ir norādījis, ka nomainījis HDD un, ka nevar OS ielādēt pēc veiktajām izmaiņām. Kas tas par lo**

#9 Robis84 @ 2013.09.23 19:54

izskats ka esi uzduries uz kaut kadu degeneratu tai servisa, labak nes uz reiz pie manis, cena bus ka servis neta (bez garantijas), bet bez visadiem likrociem.

#10 jurro @ 2013.09.23 20:05

repair lapā tas čalis ir norādījis, ka nomainījis HDD un, ka nevar OS ielādēt pēc veiktajām izmaiņām

Varētu precīzu šo tekstu ?  Visticamāk, tev bija pirātiskā OS un protams, neviens serviss, kurš nevēlas problēmas, tev jaunu OS neinstalēs (izņemot, ja atnesīsi savu legālo instalācijas DVD).  Ja tomēr torrentos "pirktais", tad cīnies vien pats, vai meklē kādu paziņu, kurš vairāk saprot ko dara.

#11 azbests @ 2013.09.24 08:25

Jaa, robis mums visu zinoshais.

taadas mulkjiibas gvelzh.  Neapskauzho to, kursh tam pajolam iedos kompi remonteet.

Biosaa cdrom redz? IEspeejams atvienojies cd-rom, varbuut tauta servisaa vienkaarshi nepareizi piesleedza.

#12 Ochocinco @ 2013.09.24 10:45

nu jā, nebija legālā OS. Saprotu, ka viņi paši neliks jaunu OS, biju jau gaidījis, ka pašam būs jāinstalē, bet nebiju gaidījis, ka būs šādas problēmas.

Papīros norādīts, ka defektīvs HDD - SMART kļūdas un tāpēc nomainīts HDD. Kā arī norādīts pēc veiktajām izmaiņām, kas strādā, kas - nē. Viss OK, izņemot OS ielādēšanu un sekojoši draiveru pārbaude.

Biosā redz CDrom. Kad ielieku disku, it kā jau viņš viņu griež..., bet nekas nenotiek. Iespējams, varētu būt, ka CDrom nepareizi savienots (tas Check cable connection varētu uz to norādīt), jānes atpakaļ un jāsaka, ka CDrom nelasa diskus un miers