Datuve :: Forums :: Video & Audio :: CD disku aizsardzības noņemšana. pašrakstītu.

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 58

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 58

Datuve.lv video
Top.LV

CD disku aizsardzības noņemšana. pašrakstītu.

Ievietoja: zombis @ 2013.09.20 13:22  

Ir vairāki pašrakstīti cd diski. gribēju pārsūtīt uz mobilo, lai varētu izmantot kā zvanu melodiju, taču mēģinot iekopēt telefonā  man izmet, ka to nevar izdarīt.
Savukārt to pašu mp3 dziesmu lejupielādējot no neta, mierīgi var pārsūtīt uz telefonu.
papētot to mp3 sīkāk, ievēroju, ka pie properties-license, tiem, kas jejupielādēti no interneta un nav ierakstīti diskā, visa info labi redama, taču tie mp3, kas ierakstīti diskā, pie tiem stāv uzraksts "Protected Content".

Tātad jautājums, ar ko to aizsardzību var noņemt? saprastu, ja tas būtu oriģināls disks, bet manā gadījumā paša rakstīts. rakstīts ar nero softu.

Komentāri:

#1 zombis @ 2013.09.22 10:59

vai tie tiešām ne viens nezin.

#2 jurro @ 2013.09.22 11:29

Interesanti, kā tev tur kas radās, ja ne pats rakstot saķeksēji ko nevajag?  Un Nero jau sen vairs nav labākais (sestā ar kaut ko  versija bija pēdējā). Raksti ar ImgBurn nu kaut vai CDBurnerXP.

#3 kaspars111 @ 2013.09.22 11:47

ielādēt lejup.lv vari?

#4 jurro @ 2013.09.22 12:10

Tiešām Googlē bans ja pat freeware softus neproti sameklēt ?
Ieraksti ImgBurn  un CDBurnerXP - abos gadījumos jau pirmais links.

#5 zombis @ 2013.09.22 12:36

Un ko man dos tie ImgBurn  un CDBurnerXP?  man jau nevajag rakstit jaunu disku. man vajag vecajam CD nonemt to aizsardzibu un viss.
P.s. Pamēģināšu ar clonecd.

#6 jurro @ 2013.09.22 14:52

Dos to, ka ierakstīsi jaunu CD bez visādiem brīnumiem. Pirmo reizi dzirdu, ka rakstot mp3 kā datus matricā, tiem uzliekas kaut kāda aizsardzība. Hvz ko tur esi darījis, vai arī nemāki pateikt kas un kā.
Clone CD u.c. tamlīdzīgi softi noņem diskam aizsardzību pret kopēšanu, ne jau atsevišķiem failiem - tās ir dažādas lietas.

#7 zombis @ 2013.09.23 10:43

Viss kārtībā, problēma atrisināta.