Datuve :: Forums :: Dažādi :: tīkla vada konektoru "uzlikšana".

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 81

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 81

Datuve.lv video
Top.LV

tīkla vada konektoru "uzlikšana".

Ievietoja: zombis @ 2013.09.08 12:45  

man diviem vadiem abos galos nolūzuši to konektoru "ķepiņa", kā rezultātā viegli var izraut to vadu no rūtera, piemēram.
ir doma iepirkt pāris jaunus konektorus, bet gribēju zināt, vai obligāti vajag tās speciālās knaibles?  It kā varot izlīdzēties ar skrūvgriezni, vai nevar kāds iedot linku iekš youtubes ar pamācību, kā to vienkāršāk izdarīt ar skrūvgriezni?

Komentāri:

#1 kaspars111 @ 2013.09.08 13:33

Kam tev knaibles un skruvgriezni? Par kadu tikla vadu iet runa? Rj45?

#2 zombis @ 2013.09.08 16:35

tieši tā, runa iet par Rj45.
http://www.am.lv/398341-konektors-rj45-mp-8p8c.html
man tam vadam abos galos nolauzts tas pipuks, kas notur to vadu ligzdā, tagad, viegli paraujot, vads iznāk ārā no rūtera ligzdas. vajag nopirkt jaunus konektorus un uzkniebt uz tā vada. ceru, ka saprati manu domu.

#3 Asmodeus @ 2013.09.08 16:58

1. variants nopirkt jaunus vadus,... garumu pašam jāpiemeklē
2. variants kniebēju un konektorus, kniebējs liekas bija ap ~ 3Ls; konnektori vairumā.s ne sūda nemaksā
izmantojam
salidzini.lv
ja var pieciest
ebay
aliexpress
dealextreme

#4 jurro @ 2013.09.08 17:07

Jebkurā sakarīgā datorsalonā (vai skolas/darba admins) tev uzkniebs pāris minūšu laikā, pašam pirkt knaibles, lai reizi dažos gados tās izmantotu jau nu nav jēgas.
Ja rokas taisnas, galva strādā un ir pacietība - tiešām var iztikt ar skrūvgriezi, vai ko citu piemērotu.
1. Notīram kabeļa (ne vadu) izolāciju vajadzīgajā garumā (skatīt pēc esošā).
2.Vadiņus ar visu izolāciju sakārtot pareizi un sabāzt štekerī līdz galam. (Ja nezini Rj45 vadiņu izkārtojumu - skaties veco pēc krāsām).
3. ļoti uzmanīgi ar skrūgriezi vai ko citu piemērotu iespiest katru atsevišķo adatiņu līdz galam.
4. Iespiest fiksatoru, lai štekeris turas uz izolācijas.
 Vairāk par 10 min šāda operācija neaizņems.

#5 zombis @ 2013.09.08 17:27

paldies, jurro. pamēģināsu.
nav jau problēma jaunu vadu nopirkt, esmu jau pircis datorbodēs, džeki vajadzīgo garumu uztaisīja, bet pašam gribas pamēģināt. konkrētais vads tā pat netiek izmantots, tā ka var eksperimentēt.

#6 kaspars111 @ 2013.09.09 06:13

dēļ tā "pipuka" ir bijušas reizes kad gandrīz visu portu izlauž jo Lattelecom ir šāds http://img.bestdirect.ca/images/Ion_Cables/IO-RJ45-1BK/IO-RJ45-1BK_1.j… kur gumijas vel tam pipukam pa virsu liekaas...pirkstu knapi starp portiem var dabut

#7 zombis @ 2013.09.09 10:56

par tām gumijām zinu, pats viņas nemaz nelieku virsū.