Datuve :: Forums :: Mobilie telefoni :: Sony xperia drošība!?

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 67

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 67

Datuve.lv video
Top.LV

Sony xperia drošība!?

Ievietoja: kalibri @ 2013.07.31 21:57  

Īsti modeli nezinu jo tika  seņojot atrast...izskatās šāds http://www.shopclues.com/sony-xperia-miro-brand-new-original-and-seale…
Protams telefonam ir uzlikta aizsardziba lai  citi nevarētu vinu izmantot...Lai atbļoķētu prasa ap 30 ls. !
Paldies netaisamies tādu naudu tērēt,bet ka ir ar  pilnībā  to  telefon paršūšanu ,ņu ķipa kā datoram uzmet jaunu Windu un pie kājas visas aizsardzības?
Kā tur ar tiem telefoniem ir ?

Komentāri:

#1 Revis @ 2013.08.01 08:43

Ka izpauzas drosiba?Lietotaja uzlikts, jeb blokets no operatora puses?
Ja usera-elemntari atblokejams-mekle ka ieslegt recovery mode.
Hint:xperia mini recovery mode.

#2 Revis @ 2013.08.01 08:48

Ka izpauzas drosiba?Lietotaja uzlikts, jeb blokets no operatora puses?
Ja usera-vajadzes pieslegt pie pc..mekle xperia miro recovery..Jo Sony laikam nav normalas hard reset iespeja ka citiem razotajiem.

#3 kalibri @ 2013.08.01 17:55

Revis rakstīja:

Ka izpauzas drosiba?Lietotaja uzlikts, jeb blokets no operatora puses?
Ja usera-vajadzes pieslegt pie pc..mekle xperia miro recovery..Jo Sony laikam nav normalas hard reset iespeja ka citiem razotajiem.

Telefons nav man,kaimiņiem....sie saka ka  fotogrāfēt var ,bet pašu talruni izmantot nevarot ...nevis tikla dēļ ,bet  nepieļauj iekļut ne kontaktos ne SMS nodaļa..vai pat sim bloķets...kautkā tā!

#4 kaspars111 @ 2013.08.01 18:00

moš ej prom?

#5 neteiksu @ 2013.08.02 12:15

Tu ( vai tavi kaimiņi pie d* ) ir piesavinājušies svešu telefonu un vēl čīkst par 30ls ? Tādus kā tu un tavi kaimiņi vajag deportēt no šīs zemes.

#6 kalibri @ 2013.08.02 15:30

neteiksu rakstīja:

Tu ( vai tavi kaimiņi pie d* ) ir piesavinājušies svešu telefonu un vēl čīkst par 30ls ? Tādus kā tu un tavi kaimiņi vajag deportēt no šīs zemes.

A man poxuj ,telefons nu jau darba  kartībā:)...
Tu razpizģeij  jauci pīzdu no plaušam,atrasts nav zagts!

#7 kaspars111 @ 2013.08.03 00:24

kalibri rakstīja:

neteiksu rakstīja:

Tu ( vai tavi kaimiņi pie d* ) ir piesavinājušies svešu telefonu un vēl čīkst par 30ls ? Tādus kā tu un tavi kaimiņi vajag deportēt no šīs zemes.

A man poxuj ,telefons nu jau darba  kartībā:)...
Tu razpizģeij  jauci pīzdu no plaušam,atrasts nav zagts!

meliem īsas kājas. :D

#8 kalibri @ 2013.08.03 09:42

kaspars111 rakstīja:

kalibri rakstīja:

neteiksu rakstīja:

Tu ( vai tavi kaimiņi pie d* ) ir piesavinājušies svešu telefonu un vēl čīkst par 30ls ? Tādus kā tu un tavi kaimiņi vajag deportēt no šīs zemes.

A man poxuj ,telefons nu jau darba  kartībā:)...
Tu razpizģeij  jauci pīzdu no plaušam,atrasts nav zagts!

meliem īsas kājas. :D

Kautvai īs krāniņš ,man pie kājām ko kaimiņi sadarījuši,man vismaz tāds darnķis nav  bijis i netik pazudis...:D!

#9 jurro @ 2013.08.03 10:13

Un vēl brīnāmies, ka ar Latviju viss iet uz leju. No šādiem un līdzīgiem  jau arī izaug lielie blēži un zagļi, kuriem interesē tikai savs, ne valsts un līdzcilvēku labums.  Tā vietā, lai atrastu mobilo aiznestu tuvākajam provam vai policijai, to iebāz savā kabatā. Līdzzinātājs (jo vairāk palīgs atbloķējot) nav mazāks zaglis, kā tas, kurš to izdara.

#10 kalibri @ 2013.08.03 12:48

jurro rakstīja:

Un vēl brīnāmies, ka ar Latviju viss iet uz leju. No šādiem un līdzīgiem  jau arī izaug lielie blēži un zagļi, kuriem interesē tikai savs, ne valsts un līdzcilvēku labums.  Tā vietā, lai atrastu mobilo aiznestu tuvākajam provam vai policijai, to iebāz savā kabatā. Līdzzinātājs (jo vairāk palīgs atbloķējot) nav mazāks zaglis, kā tas, kurš to izdara.

Vienreiz  adevu  veselu somu ar visiem papiriem   un no ta laik ar neko vairs neadošu  ja ko atradīšu     jo tev jurro patiesība .!
Stulbie maukas latvieši pat paldies nepateica:D ...Tākā katrs skatās no sava skatapunkta....

#11 r.ed @ 2013.08.14 16:46

kalibri rakstīja:

Vienreiz  adevu  veselu somu ar visiem papiriem   un no ta laik ar neko vairs neadošu  ja ko atradīšu     jo tev jurro patiesība .!
Stulbie maukas latvieši pat paldies nepateica:D ...Tākā katrs skatās no sava skatapunkta....

Yeah right! Tev paldies nepateica un tāpēc visi latvieši ir maukas?
Kāda starpība, ko tev nepateica vai pateica – baigā problēma atdot cilvēkam viņa mantu? Vai ļoti gribējās lai tev ego pamasē un vēl 20nieku iedod? Labu un pareizu darbu izdarīt vajag bez jautājumiem.