Datuve :: Forums :: Programmatūra :: problema ar garumzimem!

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 74

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 74

Datuve.lv video
Top.LV

problema ar garumzimem!

Ievietoja: fona1 @ 2013.07.20 15:48  

Sveiki!
Man ir problema ar garumzimem, esmu ieinstalejis apastrofu un plus tildes biroju un man nav garumzimes. Instaleju abus reize, itka uz to bridi bija tas garumzimes, izsledzu datoru un sodien iesledzu atpakalj garumzimes nav...itka visu izpetiju, viss ir vietas...kas varetu but par vainu?

Komentāri:

#1 Vecais @ 2013.07.20 17:02

Kakova hrena vajag to tildi
Liec tīru apastrofu un miers http://lapa.eclub.lv/latviski.html

#2 jakslis @ 2013.07.20 17:28

Tādas izvirtības .la būtu garumzīmes :)?
Latvian(QVERTY) un viss būs O.K. !

#3 bykeda @ 2013.07.20 18:29

shis labi stradaa - http://laacz.lv/apostrofs/

#4 jurro @ 2013.07.20 18:39

jakslis rakstīja:

Latvian(QVERTY) un viss būs O.K. !

 Par šitādiem ieteikumiem izdauzīt zobus būtu par maz. Esi tik labs un parādi kaut vienu normālu cilvēku, kurš , nesakropļojot roku, spēj rakstīt, nospiežit AltGr.   Tas nav un nekad nebūs normāli izdarāms, ja neesi blondīne ar miniatūru rociņu, vai profesionāls mūziķis taustiņnieks.
Autoram: Nones abus, uzliec atpakaļ tikai apostrofu, saliec visu pareizi Regional and language sttingos un būs tev laime.

#5 fona1 @ 2013.07.20 19:03

jurro rakstīja:

jakslis rakstīja:

Latvian(QVERTY) un viss būs O.K. !

 Par šitādiem ieteikumiem izdauzīt zobus būtu par maz. Esi tik labs un parādi kaut vienu normālu cilvēku, kurš , nesakropļojot roku, spēj rakstīt, nospiežit AltGr.   Tas nav un nekad nebūs normāli izdarāms, ja neesi blondīne ar miniatūru rociņu, vai profesionāls mūziķis taustiņnieks.
Autoram: Nones abus, uzliec atpakaļ tikai apostrofu, saliec visu pareizi Regional and language sttingos un būs tev laime.

Regional and language settingos itka viss ir ok...un man ir jau uzlikts tas apostrofs v0.5;punkts...bet vienalga nav.

#6 kalibri @ 2013.07.20 19:03

jurro rakstīja:

jakslis rakstīja:

Latvian(QVERTY) un viss būs O.K. !

 Par šitādiem ieteikumiem izdauzīt zobus būtu par maz. Esi tik labs un parādi kaut vienu normālu cilvēku, kurš , nesakropļojot roku, spēj rakstīt, nospiežit AltGr.   Tas nav un nekad nebūs normāli izdarāms, ja neesi blondīne ar miniatūru rociņu, vai profesionāls mūziķis taustiņnieks.
Autoram: Nones abus, uzliec atpakaļ tikai apostrofu, saliec visu pareizi Regional and language sttingos un būs tev laime.

es tikai tā  rakstu  un  nekas kropļains  nav un netraucē!Neesmu ne muzikants ne blondīns,vienkārši ērti!

#7 jakslis @ 2013.07.20 19:31

kalibri rakstīja:

jurro rakstīja:

jakslis rakstīja:

Latvian(QVERTY) un viss būs O.K. !

 Par šitādiem ieteikumiem izdauzīt zobus būtu par maz. Esi tik labs un parādi kaut vienu normālu cilvēku, kurš , nesakropļojot roku, spēj rakstīt, nospiežit AltGr.   Tas nav un nekad nebūs normāli izdarāms, ja neesi blondīne ar miniatūru rociņu, vai profesionāls mūziķis taustiņnieks.
Autoram: Nones abus, uzliec atpakaļ tikai apostrofu, saliec visu pareizi Regional and language sttingos un būs tev laime.

es tikai tā  rakstu  un  nekas kropļains  nav un netraucē!Neesmu ne muzikants ne blondīns,vienkārši ērti!

Tieši tā !
Un tādu neblondīnu(normālu)cilvēku ir ļoooti daudz :).Un tas ir tikai normāli .

#8 azbests @ 2013.07.21 01:36

Arii nesaprotu, kaapeec visaadi meesli jaainstalee, lai rakstiitu ar garumziimeem.

#9 Revis @ 2013.07.21 14:19

Ja raksta izmantojot tikai raditajpirkstus, tad ja problemu rakstit ar alt nebus ;)

#10 jakslis @ 2013.07.21 14:42

Kā saprotams ,autors ir ierindas lietotājs un nav nekāds stenogrāfs vai advanced drukātājs uz kompja :).

#11 izluks @ 2013.07.21 15:56

Revis rakstīja:

Ja raksta izmantojot tikai raditajpirkstus, tad ja problemu rakstit ar alt nebus ;)

Rakstu ar visiem 10... Īkšķi izmantoju prieks alt un atstarpes... ņ vienīgais kas nav tas ērtākais! Automātiski tad alt nospiežu ar vidējo pirkstu!

#12 0CsH @ 2013.07.21 20:08

+1 par Right Alt. Neko neērtāku par apostrofu neesmu lietojis. Ja raksti garumzīmes ar apostrofu tev ir jāspiež papildus lieks taustiņš, bet izmantojot alt, tu vari veidot garumzīmes un mīkstinājumus nospiežot 2 taustiņus reizē, praktiski neietekmējot savu rakstīšanas ātrumu. Un nekāda pirkstu mocīšana tur nav, rakstu ar visiem 10 un arī "ņ" nav problēmu uzrakstīt.

Bet tas laikam strikti atkarīgs no ieraduma, jo zinu cilvēkus, kuri gadiem izmantojuši apostrofu un nekādīgi nespēj pierast pie alt, jo iegājies nospiest apostrofu un tikai tad burtu. Un tad lamājas, ka alts mēsls, jo jātur nospiests.

#13 kalibri @ 2013.07.22 01:38

Revis rakstīja:

Ja raksta izmantojot tikai raditajpirkstus, tad ja problemu rakstit ar alt nebus ;)

Nu nekakā >rakstu ar rādītāj pirkstiem i  ikšķi ka ALt,atstarpi...mazaispirkstiņš ka  jau uz Enter ja  skype ko rakst+vidējie ar tiek izmantoti,...tākā nekādas problēmas.....
Tas i tas pats ka tiek pie citas bābas:),mazliet savādāka pieeja  un  ar laik  nekādas problēmus,ja tikai pārāk biež nemain:D