Datuve :: Forums :: Datortehnika :: Automašīna

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 53

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 53

Datuve.lv video
Top.LV

Automašīna

Ievietoja: macats16 @ 2013.07.04 10:20  

Sveiki
Ir pienācis tas brīds, kad pirkšu auto
Es nezinu pēc kādiem principiem ir jaizvēlās auto, gribu lai vins ir normāls un lai katru piekdienu nav jādzen uz servisu
Pagaidām skatos uz Skoda Octavija
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/skoda/octavia/bdxnox.html
Bet nu esmu dzirdējis, ka mašīnas ar 4x4 ātrāk plīstot, kā tad ir?
Šo mašīnu ir prāta darbs izvēlēties, max cena var būs 4000 ls
Ja jums ir kas cts iesakāms, tad droši

Un atvainojos, ka ne tajā foruma ieliku, citus es vnk nevareju atrast

Komentāri:

#1 marter @ 2013.07.04 12:14

Galvenais uzmanies no SLĪKOŅIEM !

#4 sviesckaukaac @ 2013.07.06 09:12

Ja auto negribi remontet tad njem jaunu un miers, jo shitie pabrauktie nu pat buus jaasaak tieshi dzenaat pa servisiem!Nu labi varbuut pagadaas kaads labs eksemplaars!  Bet nu par skodu, hmm nu nekas tads diktam slikts nav dzirdeets, bikinj elektronika gluko, peec 5 gadi shur tur ruusa paraadaas pa shuvju vietaam! Paareejais vis itkaa iet un remonteejaas pa leetaam naudaam saliidzinoshi!

#5 Revis @ 2013.07.06 09:21

Automasinu pirkt latvija (it seviski tadu kas ir pa leto) nav prata darbs!Gribi normalu masinu-samekle kadu kas tev no vacijas var atdzit.

#6 kaspars111 @ 2013.07.07 00:04

škoda ir škoda. varbūt kādu BMW/Volvo paskaties un par 4x4 kategoriski aizmirsti.

Revis rakstīja:

Automasinu pirkt latvija (it seviski tadu kas ir pa leto) nav prata darbs!Gribi normalu masinu-samekle kadu kas tev no vacijas var atdzit.

lielākā daļa auto, tirgus sastāv tieši no vācijā dauzītiem auto.

#7 Revis @ 2013.07.07 06:50

BMW pirkt latvijaa?HA!Labi ja izvilks menesi bez remonta.Latvijaa BMW pardot tikai tad, kad ir pamatigi nojaats :D

Nerunaju par masinam no vacijas, kas pieejamas latvija.Un nerunaju par masinam no vacijas, ko pardot parasts cilveks.Runaju par autohausiem-visas masinas ko esmu pircis, nak no attiecigas markas centra vacijaaa, un ar visam servisa gramatam.+pazvanot var noskaidrot visu kas ar masinu ir ticis darits.

#8 kaspars111 @ 2013.07.07 11:28

forši ka dzēš komentārus