Datuve :: Forums :: Internets :: Web lapu nobloķēšana!

Datuve

Mana Datuve

Reģistrācija | Noteikumi | Paroles atjaunošana



Forums

Ieskaties


Raksti

Lietotāji online

Lietotāji online: 54

Reģistrētie lietotāji online: 0

Viesi online: 54

Datuve.lv video
Top.LV

Web lapu nobloķēšana!

Ievietoja: armiks @ 2013.06.28 14:09  

Respektīvi, man vajag nobloķēt visas web lapas uz daudziem datoriem, doma bija caur rūteri pieķerties, bet... dažādu apstākļu dēļ tas aizņems pārāk ilgu laiku, kura man nav...
Tādēļ padomāju vai nav kāds softs kas automātiski visas ievadītās lapas met iekš hosts faila?

Komentāri:

#1 jurro @ 2013.06.28 14:16

Saprātīgs admins šādā gadījumā izveidotu whitelist  ar nedaudzajām atļautajām , nevis mēģinātu host failā ierakstīt dažus miljonus rindiņu .
 Nu jau jau jānobloķē pilnīgi viss - tad izrauj tīkla vadu un problēma atrisināta :D:D:D.

#2 armiks @ 2013.06.28 15:00

Neesmu admins, admins ir aizlaidies :D
Nu fakts kā tāds, ka vajadzētu 80 portu nobloķēt... jo uz datoriem skype, outlook un teamviewer jādarbojas.... vai ir kāds vēl risinājums?

p.s un uz dažiem datoriem stāv XP sp1, kuras uguns mūris nepiedāvā opciju bloķēt izejošos portus..

#3 Datorikis @ 2013.06.28 16:09

Kādi ir lietotāji?
Ja nav advancēti, pietiks DNS nogriezt.. ienākošie pieslēgumi vairāki? Iet caur rūteriem, serveriem? Nav informācijas pietiekami lai ko ieteiktu.. cik to datoru ir kam vajag bloķēt?

#4 Robis84 @ 2013.06.28 16:27

Panem vienkarsi nolooko first data curve_hands.dll failu

Pec tam vins automatiski atlasis nevajadzigas/aizliegtas www

#5 armiks @ 2013.06.28 16:30

Lietotāji dažādi, ir pāris advancēti, bet vairumā tipiski soc tīklu iemītnieki..
Ir gan tā gan tā.. tie datori ir izmētāti pa vairākām "filiālēm" LV.. un katrā vietā ir cita situācija.. ir kur pat rūterim paroles nav zināmas, bez reset klāt netikt.. bet man nav ne laika, ne vēlēšanas kautkur kratīties pa puslatviju to darot, bet vajag visam līdz 1dienai būt gatavam...dažviet pat firewallos aizbliezu 80 porta out.....  kur zinua ka useri raksta ar vienu pirkstu... bet ir kur ir win xp sp1 tur tādu opciju nepiedāvā.. cik zinu tad caur cmd var, bet baidos nošaut šķībi ar komandrindu..

#6 armiks @ 2013.06.28 16:32

robis, Tev ka tik ko asprātīgu pateikt ;)

#7 _drunk_lizard_ @ 2013.06.28 17:39

armiks rakstīja:

Neesmu admins, admins ir aizlaidies :D
Nu fakts kā tāds, ka vajadzētu 80 portu nobloķēt...

nu tad blokjee ieksj router! 3 minuutes ir daudz laika? tad ej nakuj, dolbajob un lai tevi pis bruunais laacis katru nakti!

sisadmini, bljedz!....

#8 _drunk_lizard_ @ 2013.06.28 17:43

armiks rakstīja:

tie datori ir izmētāti pa vairākām "filiālēm" LV.. , bet vajag visam līdz 1dienai būt gatavam...    cik zinu tad caur cmd var, bet baidos nošaut šķībi ar komandrindu..

muahahahaha, megakantoris ar paarsimt kaarbaam un  sjofera radinieks par siseni...
cik raksturiigi idiotu naacijai...

aa, es te aizgaaju uzpiipot un atausa apskaidriiba, mhhh
lombardu tiikls, ja? :> nesen lombards24 mekleeja siseni un koderi all-in-one, mhhh

lombardus vajadzeetu aizliegt ar likumu, to darbiniekus izvest seetmalee un nosjaut! hau!

#9 armiks @ 2013.06.28 18:03

Muti daudz nevirini, zobi izkritīs :)
Ja nejēdz palīdzēt tad nepalīdzi.. neesmu ne admins ne sisadmins ne kas bļin, cik var teikt, kada hren raznica, kam to vajag, moš man pašam to vajag.. pajautāju palīdzību tad arī atbildi, nevis te gudri dirs bezjēgā.. teicu jau ka visiem routeriem paroles nezinu un nevaru aizbraukt hard reset uztaisīt.. vajag ko tādu ko caur teamviewer varu izdarīt..
toč te visi slimi kautkādi, pajautā tik kautko, un sāk rēkt, gnīdu bars!

#10 azbests @ 2013.06.28 18:40

Un man jau gribeejaas paliidzeet. Shitaadi idioti apnjemaas izdariit to, ko neprot, peec tam veel draud citiem.. .

#11 _drunk_lizard_ @ 2013.06.28 18:53

armiks rakstīja:

Muti daudz nevirini, zobi izkritīs :)

pajautāju palīdzību tad arī atbildi

toč te visi slimi kautkādi, gnīdu bars!

maksaa, ceerme, par konsultaaciju!

#12 armiks @ 2013.06.28 19:12

_drunk_lizard_ rakstīja:


nu tad blokjee ieksj router! 3 minuutes ir daudz laika? tad ej nakuj, dolbajob un lai tevi pis bruunais laacis katru nakti!

sisadmini, bljedz!....

Tiešām domā ka pēc tādas runāšanas ir velme Tev kautko maksāt? Pasūtiji mani nu tad lai pašu arī tas lācis "pis" ;)

#13 laus @ 2013.06.28 19:25

es savaas iestaadees noblokeeju pakonfigureejot ruuteri.tas nav daudz laika. un atceries SKOPAIS MAKSAA DIVREIZ !!!

#14 armiks @ 2013.06.28 19:30

armiks rakstīja:

visiem routeriem paroles nezinu un nevaru aizbraukt hard reset uztaisīt.. vajag ko tādu ko caur teamviewer varu izdarīt..

Būtu brīvi līdzekļi tad jau arī maksātu, šādas sīkas lietas jācenšas pašam darīt, uzstādot visu tika maksāts, bet nebija vnk piedomāts par darbinieku godaprātu.

#15 _drunk_lizard_ @ 2013.06.28 20:12

caur timviiveri var briivi piesleegties routeram, kapeikpisi...